Aion Oyungezer Lejyonu
AgnusDei
Üye
Skyman dedi:

tebrikler!

oyunun bana geç ulaşması ve bir süre yurt dışında olmam nedeniyle sizi birkaç level geriden azimle ama gururla takip ediyorum ; başarılarımızın devamını dilerim :)

PS: tüm lejyon üyelerinden toplanacak 25er kuruş ile Monthius'a mikrofon alma kampanyası başlatıyorum. o da konuşabilsin, yanık sesiyle "Pandemonium'un Dağları dumandır aman aman aman" diyebilsin.

Abi bende fazladan bir tane var mic, kargoya verip yolliyim dergiye. (Ciddiyim).
SirErdoquan
Üye
Merhaba Arkadaslar, oyunda oynarken "Oyungezer" tagli karakterleri gordugumde yuzume ayri bir gulumseme geldi :)
Oyunun devaminda da iyi eglenceler dilemek istedim, belki denk gelir bir gun birlikte de birseyler yapariz.

Bir de Hikayeci'yi de kandirsaniz onu da oyuna baslatsaniz ne guzel olurdu, ben denedim ama pek basarili olamadim :)

Not: Quandar oyundaki karakterimin adi, Versus Legion'nunda Gladyator olarak oynuyorum (Asmodian)
Black Isle
Üye
Benim şu anda level 15 bir sorcerer'ım var ve lejyona girmek isterim fakat ventrilo ile ilgili bir iki sorum var;

Ventrilo kullanımımız pvp, raid, instance gibi aktivitelerde taktik, strateji gibi önemli ayrıntıları takip için dinliyor halde bulunmak, gerektiğinde de oyun içi chat'ten cevap vermek şeklinde olsa olmaz mı, zira benim mikrofonlu kulaklığım vesaire yok, olsa da kullanmaktan çekinirim çünkü ailemle yaşıyorum ve ventrilo konuşmalarımın ailem tarafından duyulması ihtimalinden rahatsız oluyorum. Ayrıca ventriloyu oyunun her anında açık tutmaktan hoşlanmıyorum çünkü müzik dinliyor ya da tv izliyor oluyorum bir yandan.o yüzden gerekli zamanlar dışında(üstte belirttiğim) açık tutmasak olmaz mı?

Önceki tecrübelerimden bu şekilde kullanımın "endgame"de dahi bir sorun yaratmadığını söyleyebilirim. Eğer sizin için de sorun değilse oyun içinden ulaşıcam size, önceden sorayım dedim sonra sorun olmasın diye.
sanitarium
Üye
ventrilodan dinlemek önemli tabi komutları alırken grup liderinden... ve ailenin yanında olduğun için aile içi konuşma duyulmasın, müzik karşıya gitmesin istiyorsan onun da bir kolayı var =) ventriloda bir pushtotalk tuşu belirlersin (yani bas konuş tuşu) o tuşa basmadığın sürece karşıya ses gitmez... genelde de é tuşu koyulur ki kolayca müdahelede bulunulsun, ya da farenin ekstra bir tuşu da olabilir =)

bu arada bu kadar akılı veriyorum ama lejyonda olmama rağmen henüz ben de ventriloya bağlanabilmiş değilim... ses kartındaki microfon girişinde ufak bir sorun var, o yüzden de bağlanma gereği duymadım... Gerçi beraber yapılacak bir raid, pvp ortamında sanırsam netbooktan ventriloya bağlanıp, masaüstünden oyuna bağlanırım :D
dcdstyle
Üye
Boşverin mikrofonu, konuşmak şart değil. Dinlemek şart. Mik'iniz olunca katılırsınız zaten. Alttan gelen arkadaşlar, çok 4-5 tane kanalımız var. Grup yaptığınızda inersiniz, geyik modundayken yukarı gelirsiniz. Bir olacak, vent diyoruz, hala da demeye devam ediyoruz!
pizzaguardian
Üye
Tarih 26 Ekim; bir onceki posttan 1 hafta gecmıs. Ben Aionu alalı ise o kadar bıle olmamıs.Oyun beni sıkmadan kendımı dostca bır lejyonun guzıde ortamına atmak ve oyundan aldıgım keyfı bır kat daha artırmak ıstıyorum.
Bu yuzden de Oyungezer lejyonunun bulundugu sunucuda bır karakter acmaya karar verdım ama o da ne ... Gorgos sunucusunda Asmodian karakterı acmama ızın vermıyor ncsoft. Ve boylece icimdeki burgunlukla lvl 4 scotumu kesfetmeye devam edıyorum farklı ve yabancı bır sunucuda.
boakoms
Üye
Serverlarda karakter açma/açamama gurumu günlük olarak değişiyor. Asmodian açamıyorsan, akşama veya ertesi güne tekrar dene ,)
Ayrıca bize cleric lazım =P

Tarih 26 Ekim; bir onceki posttan 1 hafta gecmıs. Ben Aionu alalı ise o kadar bıle olmamıs.Oyun beni sıkmadan kendımı dostca bır lejyonun guzıde ortamına atmak ve oyundan aldıgım keyfı bır kat daha artırmak ıstıyorum.
Bu yuzden de Oyungezer lejyonunun bulundugu sunucuda bır karakter acmaya karar verdım ama o da ne ... Gorgos sunucusunda Asmodian karakterı acmama ızın vermıyor ncsoft. Ve boylece icimdeki burgunlukla lvl 4 scotumu kesfetmeye devam edıyorum farklı ve yabancı bır sunucuda.

ArchAngel
Üye
Yahu ben sizleri unutmustum bir süredir:) K. bakmayın..  :ihi: Bir gazla d&r'da görünce aldım, hani ekonomi işlesin diye çekinmedim bir de collector's aldım yani, neyse efendim benim hali hazırda oynadıgım oyundaki guildimdakiler aynı serverda Elyos açmışlar, ben de elyos açmış bulunmaktaydım, tesadüfen sizleri görünce duygularım kabardı OGZ, OGZ, OGZ!! diye  :) ve de az önce  yemişim ulan gavuru deyip lv4 karakteri sildim ancak asmodian açmak isteyince "huuop kardeş" dedi.. Bu yukarıda bahsedilen anlık açamadığım asmodian uyarısı mı yoksa "sen bu serverda bir kere elyos açtın kardeşim de get yine elyos aç" manasında mı onu bi deyiverirseniz katılacagım aranıza ;)
slayer1987
Üye
Anlık açamadığın uyarısı asmodian yoğunluğu azaldığında açabilirsin.
ofcmofcm
Üye
Arkadaşlar Oyungezer Lejyonu için ayrı bir alt kategori açtım ki her türlü konu rahat rahat konuşulsun. Ama biz bütün muhabbeti sonsuza doğru uzayan tek bir başlıkta konuşursak hiçbirşeyi konuşamamış oluruz. O yüzden bu başlığı şimdilik kapatıyorum. Her konuyu ayrı ayrı başlıklara açalım. Bu başlığı da parça parça başlıklara çevirelim.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller