Kişisel ifşa dosyalarım (KİD)
Misafir
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki günlüklerle ilgili geçmişim çok parlak değil. Zira genelde günlüklerime kızdığımda yazarım ve bunlar okunduğunda ortalık 'The Smoking Man'in sırları ortaya çıkmışçasına dağılır, ilişkilerim bozulur. Ben de artık günlüğümü gizlememeye karar verdim! Okuyun gari!

Aşkım günlük!
Günüm oldukça berbat geçti. Güne bol miktarda safra kusarak başladım. Matematik sınavı ve açlık birleşimi kesinlikle hoş değil.
Olimpiyat tadında bir matematik sınavına girdim. Zira öğretmenimiz bir sosyal bilimler lisesinde olduğunun ayırdına hala varamamış olsa gerek.

Son günlerde hülyalardayım. Özel hayatım oldukça karışık. Ayrıntıya girerdim ama ortalık karışır, hiç kaos yaratacak havada değilim  ;D  Ama kitap bile okuyamayacak kadar dalgınım. Yüzüklerin Efendisi 2 (evet daha yeni okuyorum, var mı?) 30 gündür bitmedi. E tabi, sayfayı açıp kendinden geçercesine hayal kurmak değil okumanın formülü.

Bayramdan sonra internet kafe kapatıcakmışız. Alt sınıfın oğlanları çağırdı. Ama muhtemelen Counter oyniycaz. Ve ben FPS'den hiç anlamam! Haliyle haz da etmem. Orda zor duruma düşmemek için dersane öğretmenimle konuştum, bana Counter dersi vericekler :D Allahım nasıl bir eğitim kurumudur orası, herşeyin dersini veriyo adamlar. Ve karşılığında sadece Neverwinter Nights 2 cdsini verdim! YEHA!!!  :dans: Yedim sizi alt sınıf oğlanları!
Balistik bilgisine başladık bile. Kurşunları teker teker atmam gerekiyomuş mesela. Yoksa sıkışıp sağa sola dağılıyomuş.

Günün müziği Korn - F*ck that. Evet, kesinlikle gün boyu fon müziğim buydu. Tam bir ayarsız pislik tadındaydı günüm...(-Kız Emine, Tuğçe rapçi olmuş! / Alpay Erdem'den esintiler)

Ayrıca aşkım günlük, 'siz erkekler'le başlayan bir yığın cümle kurmak istiyorum. Ne olurdu biraz ilgilense benimle bu sıkıcı günlerde? (Müzik değişir, "Gidene bay bay, gelene hay hay" başlar)

Annem pek hoş bakmamakta, artık çıkmam gerek. Zira yarın Araştırma Teknikleri ve İstatistik dersinden sınavım var. Bakma böyle havalı adı olduğuna, permutasyon olasılık görüyoruz. Aslında süper ya. Sınavda Milli Piyango sorsa hoca? Ben de "2 satır sen seç" yazıp bıraksam. Kurtarma sınavı rus ruleti olsa  :p:

Yaktın beni sistem... Sevdiğimden ayırdın, hayallerimi söndürdün, ömrümü kısalttın. Millet de seni kısaltsın. (Hö?)

Neyse efendim, mühim olan katılmaktı! Öhm ee... Ben burdan anneme ve babama selam söylüyorum, kardeşimin gözlerinden öpüyorum. Bütün Oyungezer ekibi ve okuyucularına da saygılarımı sundum. Bir başka postta görüşmek üzere, sağlıcakla kalın efendim!

Zahmet edip okuyanlara teşekkürler... :)
Çağlayan
Üye
Çok şeker bir günlük olmuş :D
Harry Mason
Üye
Güzel yazmışsın. Tebrik ediyorum.
Misafir
Sosyal Bilimler lisesi demek...
Misafir
Eyvah okulu bilen biri çıktı!
Durun, açıklayabilirim!

Zahmet edip de okuduğunuz için çok teşekkür ederim arkadaşlar :)

Şaka bi yana, Gabriel, korkutuyosun beni  ;D
Misafir
Muahah gabriel okuku basacak, Solitaire. :D
Laçin
Üye
Güzel olmuş solitaire (bkz. Tükürdüğünü afiyet ile yalamak)
Misafir
@MrClown;
Problem değil, gelin bi sıcak çikolatamızı için, her gelene yaptıkları gibi zorla kimya ve biyoloji labaratuvarlarını gezin. (Görürsünüz siiiiz ;D)

@Laçin;
Abim dur, neyi yalıyosun, niye yalıyosun. Muhabbeten kopuğum her zamanki gibi. Biri bana anlatsın! :Ş
Laçin
Üye
Günlük hakkında bir laf söyledim o nu yalıyorum,ayrıca beyler değil mrclown bay ve bayan ;D solitaire hem cinsimiz değil ;D
Misafir
Ben onu fenomenleşen bir sır olmak üzere saklayacaktım halbüse :P
Laçin
Üye
Hmmm,Erkek'mi doğmak isterdin yoksa ;D
discussioncontroller