Kişisel ifşa dosyalarım (KİD)
Laçin
Üye
Eöö, türk erkeğinin kanında daha neler var neler, değil mi? ;D

Neyse, meseneye çevirmeyeyim buraları, bir arada msn'e geleyim de muhabbet edelim, 7-8 ay oldu seninle muhabbet etmeyeli.
Dark_Lord
Üye
Gel tabi ya msne, ama pas olmuştur senin msn kullanmaya kullanmaya :D pas sökücü filanda kullan :D
Laçin
Üye
Hmmm, merak etme pas tutmamış halde olacak bir kaç gün sonra ;D Sıfır Km.
timo
Üye
Solitaire dedi:

Yahu yazacak tonla şey var aklımda.

olamazZ..

bunu söyledikten sonra direk o paragrafı da kurdun ya.. acayipsin kızım sen.. hayır yani hiç öyle bir tip de yok :P

kara* solucan.. nolcak,,
Misafir
Solitaire dedi:

Yahu yazacak tonla şey var aklımda. Ama elim varmıyor emanet internette yazmaya. 'Enerjisi kötü.' (eki eki)
Neyse, allahtan yarından sonra internetim geliyor eve. Pek mesudum.

Hm.. Hakikaten insanlar temelde eşit ama bölgeden bölgeye farkeden bazı huylar oluyor kişiden kişiye farkedenleri olduğu gibi. Daha batıdaki ülkelerde birinin yattığıyla ertesi günü diğeri yattığı halde pek zorlarına gitmezken buralarda bu cinayet sebebi.
Mühim olan kimin ne tepki verdiği değil bu noktada. Çünkü söz konusu bütün insanlar olunca verilebilecek tepkiler sonsuz. Ama şimdiye kadar benim birinci elden gözlemleye bildiğin insanlar bu yönce davranış gösterdiler. Ben de bunu 'kendime not' adı altında bir kenara kaydettim :)

İki durumdan hangisinin daha iyi olduğunu dayatan da o "daha batıdaki" medeniyetler olduğu için, iki durumu karşılaştırıp "bu daha iyi!" demiyorsundur inşallah =)
the Prestige
Üye
Kendime not: Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu( bkz: Volkswagen reklamı =)
timo
Üye

İki durumdan hangisinin daha iyi olduğunu dayatan da o "daha batıdaki" medeniyetler olduğu için, iki durumu karşılaştırıp "bu daha iyi!" demiyorsundur inşallah =)

batıdaki daha özgür ama daha mı iyi.. :S
Misafir
timo dedi:

batıdaki daha özgür ama daha mı iyi.. :S

Neye göre kime göre özgür? Belli bir yaşta cinsel hayata başlamıyorsan, ailen tarafından değil de, filmler, tv ver arkadaşların tarafından ayıplandığın bir ülkede, cinsel hayata başlayıp başlamamanın tercihsel bir şey olduğunu savunabilir miyiz? Tersine faşist bir durum olmuyor mu burada? =)
timo
Üye
başladıktan sonrası için konuşmuştum =) peki tamam 2 taraf da özgür değil :D peki hangisi daha kötü? bu da kişiden kişiye değişir diyceksiniz.. yan yana koysalar hangisini alırsınız? xP
Solitaire
Üye
Ben herkesin gönül eğlendirdiği ortamda rahibe olmayı tercih ederim. Zira saygı duyulacak bir pozisyondur (kimine göre de değildir belki ama onları görmem ben egoist bir insan olarak :). Hem ters olacağım ya, yeter o bana.(şaka)
Ne aksi bir insan oldum ben ya?

Bu arada babama buradan ufak bir seslenişte bulunacağım;

"Babaaa!! Yine yarına bıraktın işimi babaaağ..."

Anlayacağınız üzere benim yine internetim gelmedi. Ne zaman biter bu çile hey hat?!
discussioncontroller