Aion - Fraund Suspicion
cocoldplay3
Üye
Oyun içi hesabı açmak için kredi kartı bilgilerini girmek zorunda olup; işlemi ilerlettiğiniz zaman "fraud suspicion", yani "dolandırıcılık şüphesi" gibi salak bir mesaj alırsanız tarayıcınızın cookieslerini temizleyip tekrar deneyin. Kesin çözümdür.
DreamonDreamon
Oyungezer
Veya çaldığınız kartla Aion hesabı açmaya çalışmayın. Hangisi işe yarıyorsa artık.
[WT]Elessar
Üye
Kart da çalmayabilirsiniz. Sizin seçiminiz.
Dexter
Üye
Bu Fraud suspicion, farklı kartları üstüste denerseniz ortaya çıkan bir sorun. Dün Fool Arcana ile kafamızı yememize sebep oldu, ama evet cookie temizlenmesi kesin çözüm.
Synerqy
Üye
Çerezleri silmeme, IE ve Mozilla'da denememe rağmen hala aynı hatayı alıyorum. :/ Başka çözüm önerisi olan var mı?

Ncsoft'a Mail attım, bakalım ne diyecekler..
slayer1987
Üye
Sanal kart kullanıyorum karta para yüklemeden numarayı girdiğimde bende aynı hatayı alıyodum.Eğer limiti falan dolduysa kartını bi kontrol et.
Synerqy
Üye

Sanal kart kullanıyorum karta para yüklemeden numarayı girdiğimde bende aynı hatayı alıyodum.Eğer limiti falan dolduysa kartını bi kontrol et.

Limiti dolu, bugün ödenecek. Ancak sanal kart ilede denedim, aynı hatayı verdi. 2 kartta denedim yani. Bir kaç bilgi daha istedi NCSoft. Çözüyoruz yavaş yavaş bakalım..
Spirit
Üye
Belki bankanı kabul etmiyorlardır. Yabancı siteler ülkemizdeki her bankanın kartını kabul etmiyorlar. Yabancı sitelerden alışverş yapabilmek için yabancı kökenli bir karta sahip olmak gerekir diye biliyorum.
Synerqy
Üye
Dediğim gibi; sanal kart ilede denedim aynı hatayı verdi. Ayrıca denediğim kart; Kart Finans.
Spirit
Üye
Kart Finans'ı kabul etmeyebilirler ama.
Synerqy
Üye
Sanal kartıda mı kabul etmiyorlar? Kartta sorun olduğunu sanmıyorum, pek çok kişi bu sorunu yaşayıp, e-posta ile çözmüş.
discussioncontroller