Aion - Fraund Suspicion
Spirit
Üye
Sonuçta sanal kartta Kart Finans'a bağlı değil mi? Kart Finans kabul edilmezse ona bağlı sanal kart, ek kart, ona bağlı başka bir kredi kartı vs. yi de kabul etmezler. Sanal kart kabul edilir. Ben hep sanal kart kullandım. Hiç bir sorun olmadı.
Archamanel
Üye
Bende çözemedm kaç gündür. Fraud uyarısı geliyo hep.2 kart ile denedim olmadı.

gamer-market ten oyun kartı aldm 15 günlk.. sonrasına kart eklemek kolay
Synerqy
Üye
Eğer hiç bir şekilde çözemiyorsanız kredi kartınız demekki uyumlu değil. Hemen vakit kaybetmeden internetten oyun kartı olup başlayın.
ALLegaLL
Üye
Herkeze game - time card öneririm. 15-30-60 günlük kartlar var. Satın alır almaz mail ile key gönderiliyor ve "5 saniye" içinde hesabınıza ekleyebiliyorsunuz. Hatta gamer-market den bırakın kredi kartını, posta havalesi yada banka havalesi ile de alabiliyorsunuz. Daha ne olsun ^^ Ben bıraktım kredi kartı işini bu şekilde daha rahatım..
Synerqy
Üye
Türk bir siteden kesinlikle almayın. 60 günlük oyun kartı 60 TL! E-bay2dan 44 TL'ye 60 günlük aldım. Aynı şey ama daha ucuz. Belki tek sorun bir seferliğe mahsus aldığınız kişinin telefon ile arayıp size doğrulama sorusu sorması ve bir sonraki alışverişlerinizde sormaması.
Spirit
Üye
Evet. Türkiye'de bu tür şeyler ehr zaman için pahalıdır. Yurtdışından almak daha karlı. Tabii para bolsa o fark beni etkilemez dyorsan o başka. Ayrıca bu tür şeylerde kredi kartı kullanmak daha rahattır.
Yani söylendiği gibi bu şekilde almak daha rahat değil.
ALLegaLL
Üye
kredi kartı ile game card almaktan bahsediyorsunuz_? sanırım Türkiyede game time card ın kullanılma nedenine bir açıklık getirmek lazım. zaten %90 game card ı kkartı olmayan, kullanamayan, kullanmak istemeyen, yaşı tutmayan insanlar alıyor. adam kkartı kullanıyor olsa zaten aylık ödemesinide kkartı ile yapar. ayrıca verdiğim site havale gibi bir kolaylığıda sunuyor. havaleyi yaptığın dakka key elinde oluyor. game time card ın kullanılma amacını iyi tespit etmek lazım.
Synerqy
Üye
"Ama zarar edersiniz.." diye devam ediyor üstteki cümle. :)
19yusuf05
Üye
sorunu birtürlü çözemedim ......? yardım lütfen
ilkrklc
Üye
arkadaşlar bende card finans kullanıyorum kesinlikle kartta bir sorun yok
discussioncontroller