Super Street Fighter 4
darkprensdarkprens
Üye
Bide Sf'ye gore her karakterin 2 ultrasi var.
trashciiitrashciii
Üye
peace
Üye
Eöö biz bunu kaç aydan beri biliyorduk zaten. :D
---
Poff KEGAmes'i aradım hala gelmemiş oyun. Oyun çıkışını coktan yaptı ve bende takaslamistim ssf4'u hala bekliyorum. :(
Pc'deki sf4 desen rezil zaten.
peace
Üye
Sandman
Üye
Merhabalar efendiler, bildiğiniz üzere SSF4AE pc'ye çıkıyor ancak GFWL Türkiye dahil bazı ülkeleri blokladığı için Steam/Direct2drive ve benzeri dağıtıcılardan oyunu satın alamıyorum.

Bu oyunu internet üzerinden bir şekilde satın alabilen var mı? Yasal CD-key satan bir yer de yeterli olur, yardımcı olabilirseniz sevinirim
peace
Üye
Steam'dan gayette alabilir ve oynayabilirsin.(henüz gelmedi store'a us ve uk'ye geldi bir kaç güne bizede gelir)
Sandman
Üye
Nerden geliceğini duydun bilmiyorum ama birkaç ay önce çıkan GFWL'a bağlı Section 8: Prejudice'ın GFWL'ın blokladığı ülkelerdeki steam veya diğer dağıtıcılarda hala olmadığı gibi SSF4:AE'da olmiyacak.

Ama belki benim bilmediğim birşey biliyorsundur?
peace
Üye
Forumdan arkadaş(hydramarine) oyunu bizzat Steam'dan yarışma ile kazandı.
--
http://store.steampowered.com/app/45760/
Bu UK steam link'i. Bir kaç güne bizede gelecek oyundediğim gibi.
hydramarine
Üye
Steam için konuşursam, şu an Avrupa'da preload'a açıldı, US ise oynayabiliyor. Hatta EU'da iseniz, oyun dizininden exe'yi çalıştırarak oynayabiliyorsunuz yine. Sabah ilk 2 online maçımı yaptım işe gitmeden önce.

Sanırım bir müddet Oni main'leyeceğim. Sonrası belli olmaz. Oyun mükemmel demiş miydim :D
Vergil
Üye
Ben de bir ara DLC olarak alıp, oyuna dönüş yapsam güzel olacak. Yeni karakterleri merak ediyorum özellikle.
discussioncontroller