Super Street Fighter 4
Necromonas
Üye
Arkadaşlar merhaba, şimdi ben bu oyunu steam'in açmasını beklemeyip gamersgate'den almayı düşünüyorum. Merak ettiğim; online oynayabilmek için GFWl hesabını destekleyen ülkelerden birindeymiş göstermek gerekiyor mu?
Sandman
Üye
Hayır, geçerli bir cd-keyin olması yeterli; bende gamersgate'den aldım ve bir kaç sene önce açtığım Türk GFWL hesabımdan oyunuyorum
Sanırım artık blokladıkları ülkelerin IPlerinden hesap açmanı engelliyorlar geçerli bir ülkenin proxy IPsini alıp açabilirisin durumun bu olursa
hydramarine
Üye
GFWL hesabın varsa direkt cd-keyi girip oynayabilirsin, ülkenin ne olduğu önemli değil.

Balrog theme verelim de tam olsun. Beynime kazındı müzik nedense:
Necromonas
Üye
Sağolun (: sanırım gamersgate'den alıcam artık oyunu.
hydramarine
Üye
Evo 2011 turnuvasına son 2 gün. Bu sene SSFVIV, MK9, MVC3 ve Tekken6 gibi oyunlar için düzenlenen en prestijli turnuvadır kendisi. Bakalım Diago SSFIV'te yine şampiyon olabilecek mi? Bu sene MVC3'e de katılacak ve orada nasıl idare edecek onu da merak etmiyor değilim. Bu sene favorim Street Fighter'da Poongko, umarım finalde Daigo ile karşılaşmasını izleriz. Seth'ini izlemediyseniz Youtube'dan kesin aratın. Isınmak için şunları izleyebilirsiniz:

Necromonas
Üye
Bu evo'yu internetten izlemek mümkün müdür?
stabilostabilo
Üye
hydra ya, sen takip edersin Evo'yu. Buraya özet geçsene arada, bir de stream linkleri falan atsana. <3
hydramarine
Üye
Stream olacak, atarım linkini unutmazsam.
hydramarine
Üye
Buradan izleyebilirsiniz yayını: http://www.ustream.tv/user/srkdotcom/shows

Bu akşam 6'da başlıyor. Bugün SSFIV ve MK9 var sanırım, MVC3 falan yarın, pazar günü de finaller. Haftasonu güzel geçecek gibi :)
stabilostabilo
Üye
Oha lan, nasıl bu kadar ezilebilir Daigo. Üzüldüm resmen izlerken.

Poongko da gidip Latif'e yenildi sonradan. =)

Bu da final:

discussioncontroller