Super Street Fighter 4
darkprensdarkprens
Üye
Gel de bi dov beni :D, bu sefer zorlanarak doversin diye dusunuyorum da Guile oynayanlara ayri bi gicigim :D Hepsinde sen dahil "I'm Famous!" Comment'i var :D, Sana gicik olmuyorum gerci :D

Rank'i A olan bir Ryu'yla kapistim ilk el o yendi diger el ben, sonra 2mizin gucu de %40lardaydi, bir hata yaptim koseye SIKISTIRDI (I'lari kucuk yazsam da anlamini korur gerci :D )2 FADC'li attack yapti, geberdim zaten. Dualshock'ta onu yapmak imkansiz gibi birsey adama sordum fightstick mi kullaniyorsun diye, evet 3 yildir Madcatz kullaniyorum diye soyledi :D Baska aciklamasi olamaz zaten

Chun Li asiri iyi bence Charge'li defans karakterlerini pek beceremiyorum, yoksa onunla gelismeyi cok isterdim, Guile oynayabilen Chun Liy'e de rahat oyanyabilir aslinda :D

Takas ettin mi SSf4'u? :D Etmediysen gel :D
peace
Üye
Ettim çoktan. PC'de oynuyorum artık. :D Ama tekrar dövüşmek isterdim senle. :D Az oynamadımk PS3'te.

Ahah PC'de de "i'm famous" devam. XD Guile yanında Yun aşırı sardı beni bu sıralar. Çok seri herif. Hele sıper'i çok kullanışlı.

Bu arada 2012 güncellemesi ne zaman geliyor?
darkprensdarkprens
Üye
Yun'un asiri kullanisli oldugunu SfII'ten biliyorum, her yerden okudugum yorumlardan gorulurse Yun Ken Ryu Akuma 3lusunden de fazla kullanilir bi karakter olmus, bilmeyenler paso spam yapiyormus falan :D.

Aralik 2'deki haberler Aralik 13te cikacagini soyluyorlar :D. Cikmis helrhade coktan Options kisminda hangi Ver oldugu soyluyor bi bakayim ben...(10 dk gecer :P )

Options kisminda Ver 2012. yaziyor benim icin ama hakan hic de "oiled up" olarak baslamiyor maca, Arcade Edition almadim daha ama yine de sacma olur cunku Arcade Edition'u olan biri benimle oynadigi zaman eski kurallara gore mi oynicagi anlamina geliyor bu.

Ama herhalde coktan cikmis.
peace
Üye
Hımm demek PC'ye çıkmadı henüz.(Niye lan?)

AE versinoyu ve normal versiyonu olan kişiler maç sırasında metal renkteki SSF4 logosuyla oynuyorlar yani SSF4 dengeleri geçerli oluyor maçta. AE'ler altın logolu oluyor ve AE dengeleri geçerli.
darkprensdarkprens
Üye

Hımm demek PC'ye çıkmadı henüz.(Niye lan?)

AE versinoyu ve normal versiyonu olan kişiler maç sırasında metal renkteki SSF4 logosuyla oynuyorlar yani SSF4 dengeleri geçerli oluyor maçta. AE'ler altın logolu oluyor ve AE dengeleri geçerli.

Ben aradaki tek farkin 4 karakter oldugunu sanmistim, sacmaymis.
peace
Üye
darkprensdarkprens
Üye
Street Fighter Alpha'yi Street Fighter 3 akiciligiyla yapsinlar, tadindan yenmez.
peace
Üye
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Lanet olsun ya... Nedir lan bu? Kutulu çıkarsa artık Capcom'un binasını bombalayacağım.
TwinSoulTwinSoul
Üye
Bir karakter için de tekrardan kutulu çıkmaz artık, dlc olarak gelir.
discussioncontroller