Aion Sorun Giderme Yardım Destek
interceptor
Üye
arkadaşlar oyunu yükledim ama açmaya çalışırken ncsoft launcher çalışmayı durdurdu deyip oyunu hiç açmıyor ne yapmalıyım teşekkürler.
slayer1987
Üye
Account bilgilerime girip kredi kartımın numarasını silmiştim yeniden aynı kredi kartını kullanmak istiyorum ama dolandırıcılık şüphesi diyo.Aynı kredi kartını kullanamayacak mıyım?Sanal kart olduğu için başka kartta oluşturamam.
AgnusDei
Üye
Slayer, internet tarayıcından çerezleri silersen o sorunun kalktığını göreceksin. Şüpheli hesap demiyor o zaman.
slayer1987
Üye
Denedim ama değişen bişey olmadı sanırım daha önce kullanıldığı için kabul edilmiyor mail attım inşallah çözerler bu sorunu.
Malagand
Üye
Hepinize iyi günler dilerim...
2 aydır Aion oynuyorum ve dün başıma şu geledi...

aion Id or password does not match..

yaklaşık 2 saat bekledim ve bu süre zarfı içerisinde sürekli oyuna girmeyi denedim..ama hep aynı hatayı aldım..

amerika europa olayına baktım europe ve ingilizce değişiklik yok..websayfasından hesabıma gireyim dedim..hesabıma giremiyorum...herhangi bir ban yok..çünki ban yapacak bir sorunum hayatta olmaz mmolarda para satın almam bot kullanmam...her şeyi anladım dünden beri supporta 10 kez mail atmam rağmen 1 Allahın kulu geri dönmedi...ne yapacağımı bilemiyorum..sorunum halen devam ediyor..

unutulan pğasword kısmına giriyorum..bana kayıt olurken sormadığı soruları soruyor..

Kredi kartım kayıtlı hesabıma oyunuma giremiyorum..Resmi siteden kimse dönüp bilgi vermiyor..bu ne umursamazlık..hiç olmaz ise siteye girebilsem...hesabımı iptal edeceğim....ama onada girmiyor..yardıma edebilecek veya akıl verebilecek Arkadaşlar var ise çok memnun olacağım...

Kaan
AgnusDei
Üye
Kaan bu sorun 1 kere benim de başıma geldi, ancak senin ki gibi uzun süreli değil, sadece 2 sefer oyuna girerken bu hatayı aldım ama bilgisayarı yeniden başlat yapınca düzelmişti, girebilmiştim. Duyduğuma göre bu hata başka oyunculara da oluyormuş ama seninki kadar ciddi boyutlara ulaşan oldu mu bilemiyorum. Ve evet ne yazık ki oyun içi ya da oyun dışı bir destek bulamıyorsun. Biliyorum sorunun çözümüne dair bir cevap olmadı ama en azından bu sorunla tek karşılaşanın sen olmadığını bilmen için yazdım. Tavsiye olarak ise forumlarına bir bak derin, bakmadı isen şu ana kadar, belki orada bu konu açılmış ve cevap veren biri olmuştur.
Malagand
Üye
sitenin forumlarına baktım..benim gibi bir dünya insan var ve hiçbirine dönmemişler..oyuna giremediğimi anlaıyorum ama Websitesine neden giremiyorum onu anlayamadım..en son yılbaşı hediyeniz var diye bir mesaj geldi 3 gün içerisinde ulaşacak filan diye..sonrasında bir daha ne oyuna girebildim nede internet sitesine...insan ister istemez aklına kötü şeyler geliyor...dünya çapında bir oyun ama gerisi nokta .......
AgnusDei
Üye
Noel haftası olduğu için sanırım onlarda kimseyi bulamıyosundur, pazartesiden itibaren umarım çözüm yolunda sana geri dönüş yaparlar.
Malagand
Üye
İnş AgnusDei..Beğenmediğimiz Conanda bile en fazla 20 dk içinde maile geri dönen biri olurdu..hemde ismi ve kendine ait maili ile burda mesaj atıyorum supporttan hebire otomatik cevap geliyor hep aynı şeyler:)))inş noel tatilleri erken biterde bizimde sorun çözülür..
Malagand
Üye
Korkulan oldu arkadaşın charı ile oyuna girdim ve kendi karekterim online...Arkadaşlar haclendim...siz siz olun çok dikkatli olun..100 oldu mail atıyorum bir Allahın kulu dönmüyor...
discussioncontroller