Aion Sorun Giderme Yardım Destek
AgnusDei
Üye
Bu hepimiz için çok ciddi bir sorun, mutlaka yetkililere ulaşıp durumu bildirmelisin.
Malagand
Üye
100 den fazla mesaj attım ama dönen olmadı ustam...olayı nasıl yaptıklarını öğrendim...

oyun içersinden yeni yıl hediyeniz hazır hemn girip alın diye bir wisp aldım ..wisp e tıkladım aynen ncsoft sayfası açıldı şifremi pasımı yazıdm giridim ama herşey harfiyen normal giriş gibi...girdim hesaba hediyeniz 3 gün içinde gelecek yazısı...sonrasında hiç bir linke tıklanmadığını fark ettim...demek burda benim kullannıcı adı ve şifrem adamların eline ulaştı...aşağıdaki gibi geldi yazı...data baseden baktım aiondk kullanııc adı silinmiş...arkadaşın charı ile sabaha kadar durdum adam biizm guildden çıkmaya tenezzül bile etmeden oyunu oynuyor..tel atıyorum mesas cekiyorum..banamıısn demiyor..:)))

www.eu.ncsoft.com - This is the fake Ncsoft ...

send player : aiondk
Synerqy
Üye
E oyuna girer girmez NCSoft tarafından "GM'ler size mesaj yollamaz, onu yollamaz, bunu yapmaz" şeklinde binbir Spam mesajı geliyor. Geçmiş olsun ayrıca.
Malagand
Üye
Synerqy dedi:

E oyuna girer girmez NCSoft tarafından "GM'ler size mesaj yollamaz, onu yollamaz, bunu yapmaz" şeklinde binbir Spam mesajı geliyor. Geçmiş olsun ayrıca.

Aynen ustam grind yaparken kafada grindleniyor işte bir anlık daldınlık..buralara taşıyor olayı..bu satırlardan paylaşıyorum çünki benim gibi kimsenin canı yanmasın diye...
pegasusss
Üye
Selam arkadaslar,

oyunu biraz once yukledim, update lerini indirdim, ve geldim log in sayfasina, gelin gorun ki sacma bi sekilde ID or password does not match diyor...bu tip oyunlarda yeni diilim (ki wOW'u 5 yil oynadim),yani demek istedigim kullanici adi veya sifremin dogrulugundan suphem yok, zaten ayni kullanici adi ve sifre ile account management sayfama girebiliyorum.

Sonra, sagolsun, Encrp'un yazdigi aciklamayi gordum. advanced ayarlardan Region'i Europe olarak degistirdim, launcher'i restart yaptim ve bu seferde sacma bi sekilde launcher'da Aion'un yaninda parantez icinde America yaziyor :D  Su anda hersey yolunda gitsin diye mudahale etmiyorum ve onunda update ini indiriyorum (su anda devam ediyor), umarim duzelir ve bu aksam oynayabilirim. Ama hala anlayabilmis degilim neden region Europe olarak degistirdigim halde launcher'da North America olarak gozukuyor...
Synerqy
Üye
NCsoft Launcher'de sağdaki Installed başlığı altındaki Aion'a sağ tıklayıp Properties'den sanırım ülkeyi değiştirebiliyorduk.
killersanta
Üye
iyi günler herkese

ben bu gün aion aldım hayırlısı ile :D oyunu yükledim ve pachtlerini atıyor.
ama hesabın aktive edilmesi konusunda sorun yaşıyorum.kredi kartımı denedim serial codu girdikten sonra hata verdi ikinci kez denedim ve tekrar hata verdi 3 de büyüklerimizin kredi kartını denedim ve onda büyük harflerle REFUSE dedi 4,5 ve 6. cıda refuse dedi en son olarak yeni nc soft hesabı açtım felan serial numberı girdim Fraud Application gibisinden bişi yazdı.

1. Serial Keyim gitmemiştir dimi?
2. Neden böyle oldu
cevaplarınız bekliyorum acilen şimdiden teşekkür ederim
dcdstyle
Üye
cookie'lerle alakalıydı diye hatırlıyorum bu sorun. Farklı tarayıcılardan dene, çerezleri sil tekrar dene. Ne hesabın, ne de kredi kartında sorun yok için rahat olsun.
AgnusDei
Üye
dcdstyle dedi:

cookie'lerle alakalıydı diye hatırlıyorum bu sorun. Farklı tarayıcılardan dene, çerezleri sil tekrar dene. Ne hesabın, ne de kredi kartında sorun yok için rahat olsun.

ben sana direkt çözümü söyliyim :D Goggle Chrome tarayıcısı ile giriyorsun, tüm çerezleri siliyosun ve tekrar deniyorsun. Onaylandığını göreceksin.  :byebye:
Synerqy
Üye
Cookie olmaz ise Game Card al. Ben 1 hafta bu sorun ile uğraştım, hiç bir şey işe yaramadı ve sonunda Game Card alarak başladım.
discussioncontroller