Aion Sorun Giderme Yardım Destek
killersanta
Üye
yeni yazıyorum başka tarayıcıdan girdim oldu 12 lvl Assasin Xaclyn Asmodian Gorgo :D
slayer1987
Üye
Ncsoft launcher update error hatası alıyorum launcher başlarken ok dediğimde açılıyor oyun bunu çözmenin bir yolu var mı çok sinir bozucu.
yettinsasuke1yettinsasuke1
Üye
Agalar yardım edin ailem zaten beni delirtti onu verme ad soyad at falan oyuna kendi ad soyadımı ve adresimi veriyimmi yoksa hepsini atıyımmı bu arada ben oyunu credi kartı olmadan nasıl ödeyebilirim havale falan diyorlar ama nasıl nerden bulabilirim lütfen yardım edin bana gercek ad soyad veya adres kullanıyım yoksa sahtemi hangisi daha güvenilir olur ayrıcada credi kardıyla oynamam sahtekerlık yaparlar diye havayleyi nasıl halledebilirim zaten oyun unun dısında bende tıkır tıkır calısıyo ailem panikcidir hepsi ve pirpirimlidir zaten oyunu üye olmayı nerden yapıyım ve oyuna baslıymmı gerçekten çok başlamak istiyom ama süpheleniyom doğrusu, lütfen sorularıma en çabuk sekilde yanıt verin agalar acil lazım sizi yormak gibi olmasında cevaplarını bekliyorum en kısa sürede bana yardım edin. ??? :(
Starlet
Üye
Öncelikle biz burda düzgün, yazım ve noktalamaya uygun bir Türkçe kullanırız onu söyleyeyim. Tabii ki de gerçek isim adres vb. bilgiler kullanacaksın. NCSoft'tan bir kazık yemezsin. Hesabın  çalındığında vb. durumlarda sana buradaki bilgilerinden ulaşacaklar. Kredi kartında da bir kazık yemezsin NCSoft'tan. Bu oyunun kredi kartı dışında yalnızca bir ödeme yöntemi var. Oyun kartları. Oda resmi olarak ülkemizde bulunmuyor. Havale diye duyduğun şey bazı sitelerin sattığı oyun kartları. O siteden havaleyle bu kartları alıyorsun ve kredi kartı yerine onları kullanıyorsun. Hangi sitlerin sattığını ve nasıl alındığını da bilmiyorum bu yöntemi kullanmadığım için.
yettinsasuke1yettinsasuke1
Üye
Bu yanlış yazma olayı için özürdilerim,acelece yazdım bu yazıyı zaten.
bu olay isim vermiyimde bu siteden bir yerde daha yaşandı oyungezerde benden kaynaklandı olay bana verdiğin bilgiler için teşekkürler Starlet.

NOT:Yazı için kusura bakmayın lütfen aceleyle yazdım bilgiler için gene çok teşekkür ederim
Rapppelz
Üye
Bir şey soracağım.  Ben minimum sistem gereksinimine baktım da bende çalışır mı çalışmaz mı anlamadım. Acaba bu sistemde aion çalışır mı ? :

İşlemci : Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @2.50GHZ
Ram: 1.00GB :ihi: :saçbaş:
Grafik : NVIDIA GeForce G100
Windows Vista
Starlet
Üye
Grafik kartın tam olarak ne. O kartta çalışmaz gibi geliyor bana.
Rapppelz
Üye
Starlet dedi:

Grafik kartın tam olarak ne. O kartta çalışmaz gibi geliyor bana.

Grafik kartım : NVIDIA GeForce G100 (1024 MB) Ben bu sistem işinden pek anlamam kusura bakmayın :judge:

Starlet
Üye
Nvidia'nın böyle bir kartı olduğnu ilk defa duyuyorum. Laptop mu ne bu? Kart yüzünden çalışmayabilir.
Rapppelz
Üye
Laptop değil masaüstü . Tüh :-\ o zaman aion yerine başka bir DVO'ya başlarım. Sağol bilgi için :)
discussioncontroller