Aion Sorun Giderme Yardım Destek
karazirtr
Üye
Arkadaşlar ben oyuna giremiyorum play tuşuna basıyorum aion simgesi çıkıyor öyle kalıyor sonra kendi basına kapanıyor. yardım edin lütfen.
AgnusDei
Üye
karazirtr dedi:

Arkadaşlar ben oyuna giremiyorum play tuşuna basıyorum aion simgesi çıkıyor öyle kalıyor sonra kendi basına kapanıyor. yardım edin lütfen.

Sistem gereksinimlerini kontrol ettin mi?
yettinsasuke1yettinsasuke1
Üye
Aionda benim karsılaştığım problem 10 level olamama.Pernosla konuştum ama ana sehre gidemiyorum başka birseymi yapcam yoksa oyunda hatamı oldu ellosa (yannış yazmış olabilirim adını) gidemiyorum oyunu orjinel aldım hiç bir sorun çıkmadı ama simdi ise oyundamı sorun var yoksa pernos görevinde başka birsey'mi yapmak lazım bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. ??? :) :)
AgnusDei
Üye

Aionda benim karsılaştığım problem 10 level olamama.Pernosla konuştum ama ana sehre gidemiyorum başka birseymi yapcam yoksa oyunda hatamı oldu ellosa (yannış yazmış olabilirim adını) gidemiyorum oyunu orjinel aldım hiç bir sorun çıkmadı ama simdi ise oyundamı sorun var yoksa pernos görevinde başka birsey'mi yapmak lazım bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. ??? :) :)

Görev zincirini takip et, orada yapman gerekenler adım adım yazıyor. Bir sorun yaşamadı kimse, endişelenme sen de yaşamazsın, sadece j tuşu ile görev logunu aç ve orada yapman gerekenlere bak. hepsi bu.
Üye
Teşekkür ederim yardımın için ama sorun şuki orayı zaten bilmeseydim o kadar görevi yapamazdım benden bir sey istiyo ama onu anlamadım görevi bana nasıl yapacam diye açıklarsan sevinirim orda takıldım ben ne yazıkki. ??? :(

Ben takıldığım görevi yazıyım sana.

lvl 9 ascension

go to the ıslands at the center of (cllona lake) and fiil up the bottle pernos gave you.

(Pernos) says he has something to talk to yo about speak with him and learn what it is.

Basic revard (73,200xp
AgnusDei
Üye

Teşekkür ederim yardımın için ama sorun şuki orayı zaten bilmeseydim o kadar görevi yapamazdım benden bir sey istiyo ama onu anlamadım görevi bana nasıl yapacam diye açıklarsan sevinirim orda takıldım ben ne yazıkki. ??? :(

Ben takıldığım görevi yazıyım sana.

lvl 9 ascension

go to the ıslands at the center of (cllona lake) and fiil up the bottle pernos gave you.

(Pernos) says he has something to talk to yo about speak with him and learn what it is.

Basic revard (73,200xp

Görevde yapacakların yazıyor ya  :o  üstünden bayağı zaman geçti ben yapalı, tek tek sana şimdi şuraya gideceksin, şuradan geçeceksin diye yazamam, hatırlamıyorum çünkü. Ama gideceğin yeri falan bulamıyorsan onun da kolayı var, m tuşu ile haritanı aç ve haritanda görev yerin işaretli, doğruca oraya git. Bununla da çözemiyorsan eğer www.aionarmory.com adlı siteden aion hakkında herşey var, görevini adım adım sana anlatıyor, ordan da faydalanabilirsin.
Üye
Harita işinide biliyorum ama siteyi bilmiyordum neyse boşver seni epey bi yordum ama ilgilendiğin için teşekkür ederim sana o görevin kısmıda biz hallederiz artık.

AgnusDei verdiğin bilgiler için sağolasın. :)
Helintick
Üye
arkadaşlar şimdi ben aionu daha önce oynuyodum sonra tekrar başlamaya karar verdim girdim siteden yeni şifre istedim geldi ödeme yaptım sonra patchler falan zaten yüklemiştim europe seçili oyuna girerken ıd password not match diyo önceki konuları okudm restart attım yine olmadı arklar ben ncsoftla aionun parolasını farkılı yapmış olabilirim nasıl oluyo demeyin oluyo acc mange içinden aion şifresini değiştirebiliyon onu unuttum zaten ncsofttan şifre isteyince ncsoft şifresini  veriyo sanırım yani ben aion şifreme nasıl ulaşabilirim değiştirdim galiba onu nasıl tekrardan koycam lütfden yardım ödeme yapmıştım bayaa para boşa gitcek
preox3
Üye
Aion dvd kurulum hatası
ilk basta istemci ile kurmayı denedim fakat cok uzun sürdü ve sürekli geriden alıyordu dosya kontrolü cok uzun sürüyordu dvd istedim ve fakat dvdden kurarken sürekli movie dosyalarında hata veriyor " yeniden dene " , " durdur " , "atla" çıkıyor karsıma hepsini denedim ama hiçbir faydası olmuyor takılıp kalıyor yanıt vermiyor gözüküyor yükleme çözüm bulun lütfen movie/mv_LDF4a_intro burda baslıyor takılmaya atla atla diyorum ama 10 saatte 1 cm bile ilerlemedi sorun dvd de ise yeniden dvd isteme imkanım varmı lütfen ilgilenin oyuna baslamak icin 2 haftadır can cekisiyorum lütfen yardım edin ya
bdkrgz
Üye
Arkadaşlar merhabalar yardımcı olursanız sevinirim oyunu steamden ücretsiz olarak indirdim sonra tabi yüklendi. Lakin kayıt sorunu ile karşılaştım bayağı "An error occurred while processing this registration." hatası aldım yada ID uyuşmazlığı ile ilgili. Uzun uğraşlar sonunda ( yeni mail adresleri alarak) bir doğrulama mesajı geldi. e postayı onaylayıp oyuna giriş yaptım. Girişte ID ve şifremi yazdıktan sonra "Hesabın kullanıma kapatıldı. Hesabın izin verilmeyen yöntemler kullanılmış olman şüphesiyle geçici olarak kapatıldı. Daha fazlası için destek ekibine başvurun." hatası verdi. Başka isimle açtım yine aynı hatayı verdi.Ayrıca eposta doğrulandığı halde sitesinde de kendi profilime giremiyorum. Anlamıyorum online oyuna kayıt olmak bu kadar zor ve saçma olmamalıydı.Nedir yani izin verilmeyen yöntem.. Ne yöntemi kullanacağım ki Mr.Robot değilim herhalde. Eğer bir bilginiz varsa bahtiyar olurum. Saygılar.
discussioncontroller