Steam'in Türkçe'si - BuharTR
Lama!as
Üye
image

Evet, yanlış okumadınız. İki yıl süren çalışmaların ardından Türkçe artık resmen Steam'e eklendi. Sonunda hepimizin beklediği gün geldi, o gün bugün.

Bugün heyecanlıyız, mutluyuz, neşe doluyuz. Bizi bugüne kadar desteklemiş olan tüm destekçilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu muhteşem an için bizler bir şeyler yaptık fakat siz Türkçe Steam sevdalılarının desteği bizi bugünlere getirdi. Hepinize hem ilginizden, hem desteğinizden, hem de Steam'i Türkçe olarak kullandığınızdan ötürü teşekkür ediyoruz. Herkese hayırlı olsun.

Daha bitmedi, bu güzel haberlerin devamı gelecek. Lütfen unutmayın, sizin destekleriniz her şeyin anahtarıdır. Bu nedenle size şöyle seslenmek istiyoruz: Desteklenizle, daha iyiye...
uliking
Üye
@Lama!as

İleriki projelerinizde çevirmene ihtiyaç duyarsanız yardım etmekten mutluluk duyarım.

Not: Çevirme konusunda çok tecrübem yok ama ingilizce seviyem yeterince iyi :)
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
yetkiliye birde burda sorayım.mevcut oyun çevirilerini steam versiyonlarıyla uyumlu hale getirmeyi düşünüyor musunuz? açıkçası kaç tanesi uyumlu bilmiyorum ama denediğim bir tek Stalker Shadow of Chernobyl var.Başka birçok oyunun çevirisi mevcut.Onlarda bir şekilde desteklense tam süper olurdu.
Lama!as
Üye
Bizim yaptığımız oyun çevirileri resmî çeviriler, dolayısıyla Valve oyunları.

Diğer oyunlar için bir şey yapamayız. Steam desteklemiyor ve o oyunun resmî Türkçe sürümü yoksa, yapacak hiçbir şey yok.
acdervisacdervis
Mod
qwer123456789
Üye
Grafikleri güzel
cemreserpal
Üye
hö.
FarquesFarques
Üye
Team Fortress 2'nin grafiklerini beğenen qwer123456789, bunuda beğendi. (bkz:http://www.oyungezer.com.tr/forum/half-life-modlari-ve-kardesleri-tf2/389-team-fortress-2?limit=15&start=11880#1159830)
Erocano
Üye
Sounana Kadar destekliyorum... Steeamin web sitesinde türkçe kullanılabilir durumda uygulamadada umarım öyle olucak :) ehehe
Lama!as
Üye
Öyle zaten. Settings => Interface => Language kısmından seçebilirsiniz.
discussioncontroller