2. Ankara Buluşması (3 Ekim, 12.00 - Dost CD Önü)
Blight
Üye
Öncelikle her hafta buluşma yapacak değiliz, merak etmeyin.  :D

Efendim, 26 Eylül tarihli buluşma katılanların da bildiği gibi çok zevkli ve verimli geçti. Bu yeni buluşma ise atılan temelleri soğumadan güçlendirmek olacak. İlk buluşma normal olarak tanışmak ve kaynaşmakla geçtiği için yeni projeleri bu buluşmaya sakladık.

Şimdi akılda olan en belirgin düşünce FRP işini güzelce organize etmek. Bu konu başta Night Eagle'ın fikri olduğu için detayları ondan bekliyorum. Ama herkes bu sürece dahil ve yardımcı olacaktır tabii ki. Bilen, bilmeyen; deneyimi olan olmayan herkese açıktır bu proje. FRP'yle aram yok diyen de pek az kişi olacağını düşünüyorum. :)

İkinci olaraksa Ace'in fikri üzerine topluca bir online oyuna girme düşüncesi. Bu kısaca düşünülebilir ama bende de feci bir gaz var bu konuda.

Buluşma içeriğinde ise oropher'ın önerisi üzerine Gamer filmine gidilebilir. Ve/veya FantasyLand merakı olanların isteğine göre o taraflara bir gezi düzenlenebilir. Ama asıl konumuz FRP olayına eğilmek olacak. Malum Night Eskişehir'de okuyor ve buluşmaya da oradan gelip katılacak.

Neyse sözü fazla uzatmayayım. Sizlerin fikir ve görüşlerinizi alalım.

Edit: Lazarus(add-on) sen büyüksün!
TodzaTodza
Üye
FRP oynayalım diyorsanız mümkün oldukça birilerinin evini falan ayarlamaya bakın,cafelerde falan çok tuzluya geliyor,bütün gün ye iç falan.
stabilostabilo
Üye
İkinci buluşmayı aradan çok zaman geçmeden yapmalıydık zaten, önceki buluşmada sözü geçen ama henüz netleştiremediğimiz konular vardı. Öncelikli olarak FRP buluşmalarının detaylarını konuşalım bence de, sinema ve Fantasyland'e de varım ben. :)
Night EagleNight Eagle
Üye

FRP oynayalım diyorsanız mümkün oldukça birilerinin evini falan ayarlamaya bakın,cafelerde falan çok tuzluya geliyor,bütün gün ye iç falan.

Abicim 2 dakikada heves kırma lütfen. Eyvallah, biz de idrak edebiliyoruz dediklerini, hatta uyarın için yine de teşekkür ediyoruz. Zaten bir başlasın, güruh kıvama gelsin, elbet evde RP partileri de mümkün olacaktır.

FRP buluşmaları için detayları direkman haftaya yapacağımız buluşmada söylemek istiyorum açıkçası, zira buluşmadan önce söylenebilinecek pek fazla detay yok. Buluşmaların en büyük özelliği, "bilen/bilmeyen herkese açık" olması. Bunun haricinde FRP konusunda bilgi sahibi olan, epey oynamışlığı bulunan veyahut oyun oynatabilecek olan arkadaşlar benimle irtibata geçsin.
erdemo
Üye
Evet aslında bu ilk buluşmamızın hem devamı hem de format değiştirip yenilenmiş hali olacak sanki. Daha bir rutin haline gelmesi için de ara vermeden olması bence de iyi olmuş. Yine bir kararlaştırma farklı bir ortamda yeniden tanışma gibi olacak.
Blight
Üye
Bu arada ilk buluşmaya herhangi bir nedenden ötürü katılamayanları da kesinlikle bekliyoruz. Hacettepe ve ODTÜ ve diğerleri(aha:) okullar açıldığına göre maksimum katılım bekliyoruz.

Louis Cyphre da bir yer önermişti FRP için onu tam bilmiyorum ama Nedjima'nın alt katı çok iyimiş. Orada devam etmesine gerek yok ama Night'ın dediği gibi ayarlanır.

keneagan
Üye
2. öneri içün, Aiona gelin1!!11!!11!
FaironFairon
Üye
Nedjima'nın alt katı eğer müsait olursa çok rahat ederiz. Hem geniş hem bira falan ucuz hemde istediğimiz müziği çalabilme imkanımız var.
Misafir
Benim önerdiğim yer Baküs'tü, hatta Aileena orasıyla ilgili daha detaylı bilgi verebilir, konuyu göstereyim ona da. Sinema olayına ve Fantasyland'e de uyarım ben. MMO demişken de, eğer fırsatım olursa bu sene Aion yerine TOR oynarım ben, duygusal sebeplerden ötürü :)

P.S. Night Eagle, abi kafanda daha detaylı bir plan varsa o daha da işimize gelir tabi FRP için.
TodzaTodza
Üye

Abicim 2 dakikada heves kırma lütfen. Eyvallah, biz de idrak edebiliyoruz dediklerini, hatta uyarın için yine de teşekkür ediyoruz. Zaten bir başlasın, güruh kıvama gelsin, elbet evde RP partileri de mümkün olacaktır.

Ne heves kırması ulen başıma gelenler doğrultusunda tavsiye veriyorum...sıçarım böyle işin şarap çanağına,her lafımız götten anlaşılıyor bu ne lan...Ozan manyak ettin gece gece beni yuh abicim ya.
Night EagleNight Eagle
Üye
Üstadım sakin, tavsiye için teşekkür ettim zaten. Benim hevesim değil, lakin yeni gelecek olanların hevesi kırılabilir, hassas bir mevzu zira.

Ayrıca;
http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26//topic,20957.new.html/#new
discussioncontroller