2. Ankara Buluşması (3 Ekim, 12.00 - Dost CD Önü)
Night EagleNight Eagle
Üye
Yapın tabi, geçen buluşmada sormuştum hatta "Kimler ilgileniyor role-play ile?" diye.
Misafir
Ben de ben de!İnternetten biraz uzak kaldım, konuyu şimdi görüyorum ve hemen listeye adımın eklenmesini talep ediyorum  :)

Edit: "Ben de ben de!" söz öbeğini buluşmaya katılmak için söyledim bu arada, yoksa frp konusunda bilgiye aç olanlardanım :D
Gord10Gord10
Üye
Dost Kitabevi'nin yeri sorulmuş.
[img width=768 height=568]http://coolbluefiles.net/dost_kitabevi.jpg[/img]

X'le işaretlenen yer Dost Kitabevi, balon içindeki A kafanızı karıştırmasın. Google Maps'te 39.920057,32.854951 koordinatlarına denk geliyor.

Yarın bir takım işlerim olduğu için gelemiyorum.
Blight
Üye
Geliyorum diyenler:

stabilo
erdemo
keneagan
Fairon
Louis Cyphre
oropher
Dauril
Bombadil
SerGeant
Paracetamol
maxmania
Jester Prince
Ukyo Tachibana
Reborn
Phoenixlin
gameover
skuul
Serak
Blight
hi_jacker
Welmour
enterproxy(%30)
DarkKnight
Titanium

Titanium
Üye
Aynen ben de forumdan bi süre uzak kaldım ilk buluşmayı kaçırdık bu kez geliyorum blight beni de listeye ekleyiver
- bir de benim saat sorunum olabilir geç kalcak gibi olursam önceden haber veririm buluşmanın frp kısmından katılırım -
Welmour
Üye
Arkadaşlar ben de gelmek istiyorum ama aranızda küçük kalmam inşallah?:D Yaşım yarın itibariyle 17(yarın doğum günüm de :D)
oropheroropher
Üye
Welmour dedi:

Arkadaşlar ben de gelmek istiyorum ama aranızda küçük kalmam inşallah?:D Yaşım yarın itibariyle 17(yarın doğum günüm de :D)

17 gayet uygun bir yaş (alkol ortamına girmek sorun olur mu ki senin açından :) )
hem doğum gününü kutlarız fena mı?
stabilostabilo
Üye
Peki yer ayırttık mı sinemaya? Yarın çok geç olabilir 30 kişilik yer için. :)
Bombadil
Üye
Welmour dedi:

gel tabi de doğum gününü bizimle mi geçirmek istersin onu düşün önce :P
Welmour
Üye
Bombadil dedi:

gel tabi de doğum gününü bizimle mi geçirmek istersin onu düşün önce :P

Neden olmasın  ^^ :hungry:
discussioncontroller