Aion Görevleri Yardım Hatti :) (Elyos)
Sky
Üye
Arkadaslar burada oyundaki 50ye kadar tüm quest ve missionlar hakkında sorularinizi sorabilirsiniz :) Elimden geldigince yardımci olurum... Ben elyos quest ve missionlarini bitirdigim icin elyos yazdim basliga , asmodian quest ve missionlarini pek bilmiyorum ama iki ırkında quest ve missionlari neredeyse ayni , burada sorarsaniz beraber cözeriz :) kolay gelsin
manager80manager80
Üye
Ahanda fikrimi çalmış :P ;D
Birde bunun Asmodian versiyonunu açmak lazım ;)
ofcmofcm
Üye
"Banned for No Reason" görevini yapamadım ben. Text'ini kopyalıyorum...

Hi mighty Deava. Time has come to your biggest challange. Many Elyos warriors meet their end in our war against Asmodean. Some by blades in battlefields, some with trickery. We have reports from a distant forum that many Elyos are being banned for no reason. We suspect forum moderators are Asmodean and they are banning Elyos members. We want you to scout the area and report us. Be carefull no one should suspect you are one of us.

=P
Dexter
Üye
Soylu bir Asmodean olarak, bize gölge yapan bronz tenli Elyos'ları sevmiyorum efenim. Yukardan konuşmak kolay, aşağı gelin öyle hesaplaşalım!
ofcmofcm
Üye
Dex haritaya bakmadın galiba biz yukarıdayız... Bir de koyu tenli olan bizi yahu, hatta ay vurunca mavi oluyoruz =)

PS: Daha başlamadan cıvıttık başlığı pardon, görevler konuşulsun artık.
Sky
Üye
ofcm dedi:

"Banned for No Reason" görevini yapamadım ben. Text'ini kopyalıyorum...

Hi mighty Deava. Time has come to your biggest challange. Many Elyos warriors meet their end in our war against Asmodean. Some by blades in battlefields, some with trickery. We have reports from a distant forum that many Elyos are being banned for no reason. We suspect forum moderators are Asmodean and they are banning Elyos members. We want you to scout the area and report us. Be carefull no one should suspect you are one of us.

=P

:-X *hides*  :ninja:
Pckoman
Üye
arkadaşlar ben asmodian ın 12. görev,nde(scout it otu) takıldım kaldım  manirs docktaki lepharsist levorointneiriey lerin neyin pesinde oldugunu bul diyo  dünya levalauitionery her ne haltsa eşkıya kılıklıu kadın ve erkek kestim köşe bucak ettim oraya bişi bulamadım bendemi bi gariplik var yahu
cocoldplay3
Üye
Sanırım ya bir evin içinde, yada bir masanın üstünde bir kitap yada çekmece olucak tam hatırlamıyorum. Ona tıklıycaksın
Pckoman
Üye
hımm galibe ben oıraya gidince o lanet şey hep kaoılmış oluyodu demek çok saol o görevi atlyarak level 18 e kadar geldim yahu
xenxen
Üye
Quest adı ''Dispatch to Verteron'' ama görevi başlatması gereken Bellia (Sanctum daki Mage Trainer) görevi başlatmıyor. Böyle bir q yok onda. Nette birçok yerde araştırıyorum ama git ve q yu başlat tan başka bir yol gösteren yok. Mage oynayan arkadaş yok mu hiç aramızda Elyos olarak? 10. lvl DP skill i için ilk q bu. 20 oldum hala neden alamadığımı anlayamadım :(
Sky
Üye
Oyuna girip yazicam nasil yapildigini yarım saat icinde :)
discussioncontroller