Abur Cubur
Icarus
Üye
Chelios dedi:

Ayran + Gofret... lqhgqjldg

ayran + her$ey = orgazm
Kolombus
Üye

Benim manyak kardeşim gidip beyaz peynir sürdüğü ekmeyin üzerine nutella sürüp yiyo. Evet yapıyor bunu...

Beyaz peynir ile denemedim ama kaşar peynir ile çok iyi gidiyor.

Bu arada nutella'yı bu başlıkta konuşmayalım. 3-4 ayda birden fazla alınmaması gereken bir uyuşturucu bana göre kendileri.
Misafir
Icarus dedi:

ayran + her$ey = orgazm

ahhaahhahaha

Reçel + Kaşar
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Kolombus dedi:

Beyaz peynir ile denemedim ama kaşar peynir ile çok iyi gidiyor.

Bu arada nutella'yı bu başlıkta konuşmayalım. 3-4 ayda birden fazla alınmaması gereken bir uyuşturucu bana göre kendileri.

Kardeşim gidip bir kavanoz nutellayı gidip sadece kaşıklayarak tamamını bitiriyor... Evet bunu da yapıyor... Daha birsürü acayip kombinasyon da yapıyor. Enteresan bir insan.
stabilostabilo
Üye
Şu ana kadar aşağıdakinin tadına hiç bakmadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz:

Spoiler:

Çay konusunda ise, Ice Tea diğer hiç bir markayla karşılaştırılamaz ama mecbur kaldığımda Nestea böğürtlen içebiliyorum. :)
Icarus
Üye
Electronation
Üye
içmeyi reddedeceğim tek içecek feyyaz (ya da feyruz bilmiyrum) armut. hiç ama hiç hoş değil.
Misafir
Nedir abicim bu
Kolombus
Üye

Kardeşim gidip bir kavanoz nutellayı gidip sadece kaşıklayarak tamamını bitiriyor... Evet bunu da yapıyor... Daha birsürü acayip kombinasyon da yapıyor. Enteresan bir insan.

Nutella girerse eve ben de öyle yiyorum zaten, ekmeğe sürmekte bir anlam bulamıyorum.. Çok da ilginç gelmedi açıkçası =D

Icarus dedi:

Misafir
stabilo dedi:

Şu ana kadar aşağıdakinin tadına hiç bakmadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz:

Spoiler:

Çay konusunda ise, Ice Tea diğer hiç bir markayla karşılaştırılamaz ama mecbur kaldığımda Nestea böğürtlen içebiliyorum. :)

Nedir abicim
discussioncontroller