Abur Cubur
TRİPLE H
Üye
yaa okulda ıce tea vermiyorlar sinir oluyorum bir gün sordum kantinciye neden ıce tea gelmiyor dedim oda zararlı dedi ee kola var o nasıl oluyor dedim bir halt demeden zil çaldı okulun ikinci dönemindede nes tea geldi.!?
neyse bu sene bir arkadaşım başkan olacak ona ıce tea getirirse oy veririm dedim haydi inşallah getirir :judge:
Illdan
Üye
All hail to şiveps bitter lemon :) yanında da portakallı bitter lint (aslında eti de portakallı bitter çikolata üretmişti ama yakın zamanda piyasadan çekti sanırım, o da iyiydi) bi de bir zamanlar gene etinin gaza gelip "türk lokumlu çikolata" ürettiğini hatırlıyorum, çok fantastikti o :D
Misafir
Illdan dedi:

All hail to şiveps bitter lemon :) yanında da portakallı bitter lint (aslında eti de portakallı bitter çikolata üretmişti ama yakın zamanda piyasadan çekti sanırım, o da iyiydi) bi de bir zamanlar gene etinin gaza gelip "türk lokumlu çikolata" ürettiğini hatırlıyorum, çok fantastikti o :D

çok kötüydü o ya :D
creiGncreiGn
Üye
Illdan dedi:

Şıveps mandarini tek geçerim..
discussioncontroller