Fairy Tail [Anime]
Alabanda
Üye
Taka'nın da çıkarması çok muhtemel, geçenlerde anket yapmışlardı bu sezon animelerinden Fairy Tail'ı mı, yoksa The Sacred Blacksmith'i mi çıkaralım diye. Şu anda da IRC kanallarında "New Project #1 01: Editing 02: @air New Project #2: Timing" yazıyor, yani eeh eytere beah! deyip ikisini birden yapıyor olabilirler :D (ya da tamamen başka iki anime de yapıyor olabilirler~)

Edit: moo-shi grubu Ryugan adı altında tekrar toplanmış, Fairy Tail yapacaklarmış, HQ olacaklarmış~
Shana
Üye
Ben de sonunda ilk bölümü izleyebildim ^_^;

Ufak bir de inceleme yazdım; gene her hafta her seri için yapacağımı sanmıyorum ancak bu sezon izledikçe ilk bölümleri yazıyorum: http://shana.blogkafe.com/2009/10/14/fairy-tail-01/

Gerçi izlememe rağmen daha yazamadıklarım var (daha çok zaman istiyorum) ^_^;
Misafir
Türkçe alt yazısı çıkmış. Kim çevirdiyse, Allah razı olsun kendisinden.

Edit: İzledim. Çok hoşuma gitti. Özellikle büyüler süper. 2.bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
Helluin
Üye
hangi günler yayınlanıyor acaba fairy tail?
NeOzguRNeOzguR
Üye
Pazartesi günleri.Taka grubuna e-posta gönderdim "Yapın lütfen" diye "Göreceğiz" dediler.İnşallah yaparlar.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Taka yaparsa güzel olur.  Horrible Subs her ne kadar anlatmak istedsiğini anlatabilse de çevirmenlerinin ingilizcesi çok kötü...
NeOzguRNeOzguR
Üye
Yahuuuu :D :D Taka da Fairy Tail yapıyor artıkın :D
pabucumun satanisti
Üye
Kaldırmadan kapın!
Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
Ben de izledim.Seslendirmeler kafamdaki fairy tail'den biraz daha farklı olsa da gayet başarılı bir iş çıkmış. :woot:
pabucumun satanisti
Üye
...Nalet olsun, gidip Sacred Blacksmith izliyorum. :\
discussioncontroller