Fairy Tail [Anime]
isoticisotic
Üye
cidden ya mangaya çok yakın gidiyor diye yapıyorlarsa 6 aylık ara versinler ama bitirmesinler. Manga okumayı sevmiyorum ben anime iyi böyle :/
PotterPotter
Üye
"TV Tokyo, 30 Mart’tan itibaren Fairy Tail anime serisinin yayınına son veriyor. Son bölüm bu tarihte yayınlanacak ve ondan sonraki hafta 6 Nisan’da başlamak üzere Tanken Driland anime serisi Fairy Tail’in yerine geçecek. Bu haber serinin hayranlarını oldukça üzerken hemen ardından mangaka Hiro Mashima’dan jet hızıyla umut verici bir açıklama geldi. Mashima, hayranların sabırlı olmasını ve zamanı geldiğinde güzel bir haber verileceğini; ancak çok istese de bunu şu an söyleyemeyeceğini bildirdi."
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Neden bitiriliyormuş, onu açıklasalardı bari! Ne kadar saçma bir iş. Muhtemelen 1 sene sonra başka bi kanalda başlayacaktır.
PotterPotter
Üye
mangayı okumuyorum ama aralarının çok yakın olduğunu duydum.hem arayı açmak hem de kanal değiştirmek açısından olabilir.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Film nete düşmüş. Çeviriside yüklenmiş divxplanet'a... akşam izliyorum. ^^
PotterPotter
Üye
ben one piece film Z bekliyorum ya :((((((((((((((((((((
isoticisotic
Üye
174. bölüm fena epikti, son bölümde de tempoyu düşürmeden bitirecekler galiba :(
isoticisotic
Üye
PotterPotter
Üye
image

son bölüm sonunda böyle yazmış.

sezon finali gibi düşünsek mesela.hani yazın ya da yazdan sonra döncek falan
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
O ye! Devam edecek olması muhteşem.

Bence bundan sonra sezon sezon oynasın.

Mesela gelecek sezon 22 bölüm olsun. Hem mangasına yetiştik endişeside ortadan kalkmış olur.
discussioncontroller