Fairy Tail [Anime]
pabucumun satanisti
Üye
Erza oppai service @_@
NeOzguRNeOzguR
Üye
Harbi süper gidiyor :D :D Erza'nın sesi bana göre müthiş olmuş diyebilirim.Fairy Tail tam gaz vallaha :D :D
Misafir
Hiç izleyesim yok bu aralar nedense. 5 ve 6.bölüm bakıyor gözlerimin içine.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Ciddi olması gereken yerlerde alakasız geyikler girebiliyor ancak genelde iyi... Bölümler ilerledikçe Geyik-Ciddiyet oranını da daha iyi ayarlayacaklardır...(ilk filler ne zaman girer acaba:P)
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
walla ben 4 bölüm izledim hiç sarmadı beni. hele özel güç vs kullandıkları sahneler hepten rezalet. sürekli aynı hareketleri tekrar tekrar görmek bayıyor.

Gerçi ilk bölüm sarmamıştı ama hemen vazgeçmeyip biraz izleyeyim dedim ı ıh... 4 bölümde ısınamadıysam daha da ısınamam.
Roachan
Üye
Benim de başlarda hoşuma gitti ama uzun vadede sıkcak gibi gözüküyor, gittiği yere kadar artık.. Neyse 7. bölümü indiriyim de izleyim :)
NeOzguRNeOzguR
Üye
6. bölümden itibaren açılıştaki çizimlerde ve bazı sahnelerde değişme var.Mesela Natsu ve Happy'nin göründüğü ilk sahnedeki Natsu eskiye oranla daha iyi çizilmiş.Diğer karakterlerin çizimi mangaya yaklaştırılmış.Ama bu çizim farklılığını animenin içinde farkedemedim.
Sir Aenas
Üye
Yeni bölüm çıktı.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Gereken ilgiyi çekememiş gibi geldi bana bu anime.Şu bölüm şöyle güzeldi, mangada şöyle şöyleydi diyen bile yok ya haftalardır.

Mangayı okuyan birsürü kişi olduğu halde bunun olmaması garip geldi
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
İnsanların artık anime/manga üzerine pek konuşmaması olayı var. Shounenler'in sürekli aynı yapıda olması bu olayı çok etkiliyor mesela. İnsanların hafif sıkılmış olması olayı yeni çıkan shounenleri izleme isteğini azaltıyor. Mesela Fairy Tail hastası olan ben haftalardır animeyi indirmiyorum bile...
discussioncontroller