Ege Üniversitesi
inesistente
Üye
ege üniversitesi'nden misiniz, ogz hakkında bir şeyler mi yapmak istiyorsunuz, diğer ogz'lilerle buluşmak mı istiyorsunuz, kampüsün tüm direklerine oyungezer ilanları mı asacaksınız, rektörünüzü abone mi yapacaksınız?

(manyak mısınız?=)
Neldock
Üye
Merhaba arkadaşlar.

Oldukça kısa süren çabalardan sonra başlığın açılmasına vesile oldum. OGZ adına yapabileceklerimizi burada tartışabiliriz.

İlgilenenler özel mesaj yoluyla ulaşabilirler. :)
goo_khangoo_khan
Üye
Ben de Ege Üniversitesindeyim. FRP kulubüne katıldım hatta en son, oynamayı da bilmiyorum ama olsun gelin beraber öğrenelim =P
Çağlayan
Üye
Uuu izmirde olup buluşmalara gelmeyenleri tespit etme başlığı :eyes:
goo_khangoo_khan
Üye
Ben gelmek istiyodum son buluşmaya ama yeniyim daha izmirde, ev eşya falan ayarlamakla geçiyor henüz hayatım =)
Neldock
Üye
goo_khan dedi:

Ben de Ege Üniversitesindeyim. FRP kulubüne katıldım hatta en son, oynamayı da bilmiyorum ama olsun gelin beraber öğrenelim =P

Toplantıya katıldıysan muhtemelen görmüşüzdür birbirimizi. :)
goo_khangoo_khan
Üye
Toplantıya katılamadım ben ankaraya dönmek zorunda olduğum için.. Neyse toplantıya katılan birisini bulduğuma göre sonraki toplantılardan falan haberim olur artık =)

Ne yaptınız toplantıda, nasıldı?
Neldock
Üye
Tanıştık önce, toplulukla alakalı fikirlerimizi tartıştık. Topluluğun yönetim kadrosu şeker gibi insanlar.

Sonrasında oyun açıldı, birine girdim ama diğerleri yalan oldu galiba.

EÜBKFT'nin internet sitesinden gelişmeleri ve oyunları takip edebilirsin.
yemre87
Üye
Şahsen direklere ilan asmalarını tavsiye etmem OGZlerin.  Bir takım borusu sert öten topluluklarla şiddetli ve seri bir şekilde papaz olabilirler yoksa :)
Neldock
Üye
Evet neredeyse her topluluğun bir bölgesi var. Ancak çalışmalarım devam ediyor, gelişmelerden haberdar edeceğim.
yav
Üye
selam,

iibf-iktisat'tayım

saygılar.
discussioncontroller