OGZ Uzakdoğu Dövüş Sanatları
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Sanırım 12-13 gibi orada olacağız. Gösteri kaçta başlar bilemiyorum. sahnede prova yapılması lazım. Gösteri başlarken duyuru yapılacaktır.
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Yapılan gösteriden kısa bazı parçalar.

ilk canlandırmadan sonra çıkan maskeli arkadaş ben oluyorum:

https://www.facebook.com/photo.php?v=10151387403717123

Kısıtlı imkanlarla kontakt 3'e 2 hafta kala çalıştık. Gösterideki pek çok kişi düşük seviye, beyaz kuşak bile var. Fakat buna rağmen kayda değer bir performans sergilediğimizi düşünüyorum. Gösteriden sonra da ilgi odağı olduk çevremize toplaştılar zira.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
o pudra daha sonra bütün salona yayıldı, yanımdaki astımlı arkadaşım biraz zorlandı :D

onun dışında iyi bir gösteriydi evet ama, tebrikler :D
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Kusura bakmayın abi, biraz toz ettik sağı solu. Fakat beklemediğim kadar iyi yayılmış attığım pudra. Çok daha ufak ve basit olur diye düşündüm. Dışarıdan izleyince anladım, bayağı ''sis atma oç'' durumu yaşanmış.

Beğenenler: İ. Evren

esekesek
Üye
OHA ÇOK HARİKA LAN
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
usta raiden çok iyiydi evet.
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Videoda Cihan'ın (sizin tabirinizle Raiden) elindeki kyoketsu shoge silahı gözükmemiş mesela. Görüntü HD değil malesef. Fakat orada izleyenler için çok daha etkileyici bir görüntü olmuştur diye düşünüyorum.
kurtkapankurtkapan
Üye
çoğzel ya.helal olsun
FaironFairon
Üye
Wushu hakkında bilgisi olan var mıdır? Boks için salon ararken girdiğim yerlerden birinde gördüm de eğitiminin verildiğini merak ettim.

MoreauMoreau
Üye
Uzakdoğu değil ama Krav Maga'ya başladım bakalım nere götürecek.
discussioncontroller