OGZ Uzakdoğu Dövüş Sanatları
TriumvirateTriumvirate
Üye
Conor Mcgregor tarihin en fazla para kazandıran dayağını yiyecek.
ReyJeyReyJey
Üye
kazanması büyük sürpriz olur ama ko olmazsa bile inanilmaz basari zaten
TriumvirateTriumvirate
Üye
Kendi gücünü orantılı kullanıp koruyamazsa, ki korumayıp ilk 1-2 roundda knock out peşinde koşacak, Mayweather sağlam paketler bu adamı. Bu sürede o müthiş solunu Mayweather'a denk getiremezse işi yaş, roundlar uzadıkça, ki uzayacak zaten o kadar para birikti öyle 2 roundda maç bitirmek yok, Mayweather ringi buna dar eder, kasırgalar estirir gibi geliyor bana.
ReyJeyReyJey
Üye
küçük eldivenle cikiyorlar o ciddi avantaj, bence çenesi de sağlam mayweather'dan kolay kolay düşmez. ortodoks boks yaparsa her turlu alir eline farkli dovusmesi lazim, denesin garip seyler nasilsa puana kalirsa kaybedecek
NesteressNesteress
Üye
Conor Hajuma başarılar

DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Beklendigi gibi oldu. Floyd'un dövüşünden hala nefret ediyorum yalnız...

Fakat maç sonu konusmasında kalpleri çaldı.
ReyJeyReyJey
Üye
10 round iyi ya yine, gidip sarilmasi olmadi ama
YacatismaYacatisma
Üye
floydun en ofansif oynadığı maç budur herhalde, çok zevkli bir maç oldu bence. conor maçın erken bitirldiğinden şikayet ediyor ama hakem araya girmese 1 yumruk sonra zaten yerde bulucaktı kendini, hade onu geçtim sonraki raund da kesinlikle ko olurdu çünkü floyd hiç yorulmamış gözüküyordu açıkçası.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
İlk 3 round oynamıyormuş gibi yapıp sonra sazı eline aldı zaten Floyd. Conor'un nadiren hedefi bulan direktleri de zayıf kaldı açıkçası. Floyd o şiddette yüz yumruk yese de yıkılmazdı muhtemelen. Yine de en ofansif oynadığı maçlardan birinde bile sıktı çok fena.
discussioncontroller