Ufak Bir Sorum Var!
Çağlayan
Üye
Üzerine başlık açılamayacak kadar kısa sorularınızın cevaplarını burada arayabilirsiniz.

Konuyu dağıtmak için sorulmuş saçma sorular ve sorulan soru ile dalga geçen yanıtlar silinecektir.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Güzel, faydalı bir başlık olacaktır. Hayırlı olsun hepmize!
Electronation
Üye
:') güzeğl.
cemreserpal
Üye
İyi olacak bu başlık, eğer yeterince takip eden ve cevaplayacak olan olursa yani, serbest atış'ın artısı buydu zaten, takip edenlerin çokluğu.
Spoiler:
Bu arada,
-asl?
:P
Secret_Assassin
Üye
Güzel olacak güzel :)
ElegostElegost
Üye
Sennheiser CX200 kullanan var mıdır? Varsa memnun mudur? Ses kalitesi güzel midir? Yarın gidip alınmalı mıdır?

Ürün tavsiyesi başlığı işe yaramayacak gibi.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Hamileler niye aşeriyor? Aşerdikleri hiçbir şeyi yiyemezlerse herhangi bir zararı olur mu? (Kocalarına zararları olabilir evet :P )
Çağlayan
Üye

Hamileler niye aşeriyor? Aşerdikleri hiçbir şeyi yiyemezlerse herhangi bir zararı olur mu? (Kocalarına zararları olabilir evet :P )

Aş ermek için "çocuğun canı çekti" derler. Ama yiyemediklerinde bi zarar görüp görmediklerini bilmiyorum.
Gullo
Üye
Erkeklerin neden meme ucu vardır ?
Jedi Panelvan
Üye
Yiyeceklere aş erilmiyor sadece o da garip. Sabun yemek, demir pası yalamak gibi acayip aşermeler de var. Yapamayan hamile kadın delirecek gibi oluyor, o çocuklar da manyak doğuyor :) Anam çok aşermiş oradan biliyorum.
Ben aşerenin oğluyum, bana aşermeyi sorabiliraskdhgasf

Gullo dedi:

Eşcinseller de düşünülmüş yaratılış sırasında diyecem ama konu kaldırmaz galiba böylesini :)

Gullo dedi:

Seni daha iyi emmek içiiin
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Gullo dedi:

İnsanlar memeliler sınıfına girer, erkekler de insandır.

Beğenenler: tolga_pc

discussioncontroller