Ufak Bir Sorum Var!
TaxmanTaxman
Üye

Termal macunun kalitesi ne kadar fark yaratır?

Beşiktaşta bi bilgisayarcıdan 5 liralık bişe aldım, kullanayım mı yoksa başka mı alayım?bilgisayarcıda sürttürdüğüm bir yılda kururken kendi aldığım 2 yıldır kurumadı. markasını hatırlamıyorum ama. ya 20 ya da 40 lira vermiştim.
darkredangeldarkredangel
Üye
Arctic mx4 olmadığı için Xigmatek'i almıştım ben de, memnun kaldım.
goo_khangoo_khan
Üye
evde termal macun yokken mentollü diş macunu sürmüştü bir arkadaş. iki yıl kullandı öyle bir şey olmadı.

phenom ii x6 gibi ısınmasıyla meşhur bir işlemciydi üstelik.

Beğenenler: funky_boy

OneInchManOneInchMan
Üye
alibaba macunu sürdüm, 1 ay oldu olmadı laptop yine tost makinesi
SamsonSamson
Üye
Mesir majunu sürdüm, porno siteleri açılıp açılıp duruyor.
__skytalker____skytalker__
Üye
Mis gibi oldu pc, saol zodi kardeşim.

Küçük bir sorum daha olacak bu konuyla alakalı. Benim bi de artık dandikleşmiş bir vaio var, zamanında bu 5 liralık macundan sürdüydüm, çok hafif bi performans artışı olduydu ama o da çok sürmediydi. Bu yeni macundan sürsem fark olur mu yoksa o pc boku yemiş değmez mi dersiniz.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
fark yaratabilir de kesinlikle süper sonuc alirsiniz diyemem yani. Laptoplarda genelde fanin kendisi de islevselligini kaybediyor. Kimisi sogutma sistemini tümden degistirmeye bile gidiyor. Fan,macun,tüm tozdan arindirma vs.
__skytalker____skytalker__
Üye
Komple temizleyip sürdüm, biraz performans artışı oldu, uçak motoru sesi de çıkartmıyor aşırı sessiz oldu ama ilk günkü performansı yine yok tabi. Neyse daha fazla uğraşacak değilim zaten, olduğu kadar.
TaxmanTaxman
Üye
1.5 aya ieltse gireceğim. böyle her şeye hazırlayan ama çok da uzun olmayan iyi bir kitap önerisi yapabilecek varsa yapabilir mi? günlük 2-3 saat çalışmayı planlıyorum.
CaturdayCaturday
Üye
Taxman dedi:

1.5 aya ieltse gireceğim. böyle her şeye hazırlayan ama çok da uzun olmayan iyi bir kitap önerisi yapabilecek varsa yapabilir mi? günlük 2-3 saat çalışmayı planlıyorum.http://www.dr.com.tr/Kitap/Sinavlar-Icin-Dua-Kitabi/Murat-Ukray/Din-Mitoloji/Islamiyet/urunno=0000000620368

Beğenenler: Saltuklu, salih32

discussioncontroller