Ufak Bir Sorum Var!
salih32salih32
Üye
Taxman dedi:

1.5 aya ieltse gireceğim. böyle her şeye hazırlayan ama çok da uzun olmayan iyi bir kitap önerisi yapabilecek varsa yapabilir mi? günlük 2-3 saat çalışmayı planlıyorum.

ben burdan cambridge'e bakıyorum her gün bi komple test yapmaya çalışıyorum

https://yadi.sk/d/Xco41WDdDMGio

Beğenenler: Taxman

MuhallebiMuhallebi
Üye
Evinde alarm kullanan var mı?

Pronet veya Kale var seçenek olarak sanırım, Pronet de pahalıymış. Kale ucuzluğunun yanında kalitesizliği de getiriyor mu?
NeOzguRNeOzguR
Üye
Youtube'da canlı E3 sunumlarını izlerken belli aralıklarla çıt çıt statik sesi çıkıyor ve acayip sinir bozucu.

Bunun çözümü var mı?
Starlet
Üye
Daha önce Akılçelen Kitaplar'ın da Türkçeleştirdiği Assassin's Creed serisi çizgiromanının en son 6. cildi çıkmıştı: Leila. Fakat o seri yarım kaldı ve üzerinden bayağı zaman geçti ses seda yok.

Hani Türkçe'ye çevrilmedi de değil. Yurtdışında da yok yani yazılmamış. Yayıncı Titan Books'un sitesine de baktım. En son Leila çıkmış. Bunun nedenini bileniniz yardımcı olabilir mi?

Bahsettiğim Leila ile biten seriydi. Yoksa Assassin's Creed evreninde geçen tonla çizgiroman var. Şu aralar Komplo serisinden 2 kitap yayınlamışlar ama o seri yarım kalmıştı ve devamından da ses yok. Hani tutulmadı desen sanmıyorum. Çok içli dışlı değilim yayın piyasasında. Atladığım, bilmediğim bir durum vardır diye size soruyorum. Bu durumun nedenini bilen var mı?
Yoksa o seri güzeldi. Çizgiromanı olsun romanı olsun Assassin's Creed kitapları dışında çok az kitaptan keyif almışımdır.

Bahsettiğim serinin yazarları ve çizerleri Eric Corbeyran ve Djilalli Defali.

Yardımcı olacaklara/olanlara şimdiden teşekkürler :)
AstusAstus
Üye
7-8 ay önce silinen programları kurtarabileceğim bir program arıyorum. recuva işe yaramadı.
tolga_pctolga_pc
Üye
Kurtaramazsın . Kabaca anlatmam gerekirse, sil tuşuna bastığında aslında silinmeyip alt bellekte , üstüne veri yazılmak üzere bekleyen dosyaların, sen bilgisayarda işlem yaptıkça biriken verinin bunların üstüne yazılmasıyla bozulup gider.

Beğenenler: Astus

__skytalker____skytalker__
Üye
PC'de dualshock 4 nasıl kullanabilirim? Tavsiye ettiğiniz bi program var mı?
NesteressNesteress
Üye
ds4windows, gayet rahat, basit.

Beğenenler: __skytalker__

kurtkapankurtkapan
Üye
scpdriver kullanıyorum ben, pek sıkıntısı yok.

hee 4 diyormuşsun, onda çalışıyor mu bilmiyorum
Zodiac
Üye
dokunmatigi bile calisiyor tek sorunu bt uzerinden ses gitmiyor

ds4windows icin soyluyorum
discussioncontroller