Ufak Bir Sorum Var!
dodgerdodger
Üye
502 dedi:

Bankanın mobil uygulamasından kart limiti yükseltme başvurusu yaparken başvuru kabul edilsin diye gelirimi çok yüksek gösterirsem sorun çıkar mı? Sanmıyorum bir şey olacağını ama popoya gelmeyelim.

hayır.

atıyorum 2-3 ken 5 yazmanda sorun yok ama 20 yazarsan kanıtla derler.
502502
Üye
Merak eden varsa, kart limiti yükseltmek için yapılan gelir beyanının bağlayıcılığı yokmuş, formaliteymiş. Sadece yıllardır borcunu geciktiren tipler birkaç ay ödemeleri düzene sokup kredi yükseltmeye hak kazanır kazanmaz "ben yüz katrilyon kazanıyom hadi limitimi yükseltin :))))))))))))))))))))))" diye limit yükselme talebinde bulunursa bankalar "bu vatandaş biraz sakat, ödeyemeyebilir" diye inisiyatif alıp başvuruyu reddedebiliyormuş, yahut dediğiniz gibi kanıt isteyebiliyormuş.

Kaldı ki limit yükseltme başvurusunu mobil uygulama yerine ATM'den yaparken aylık gelir sormuyor bile sistem.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bana yumuşak içimli filtre kahvesi önerin.

Hiç filtre kahve içmedim. Zaten kahve ile aram yoktur. Arada bir, nescafeyi soğuk süt ile karıştırıp içiyorum.
AstusAstus
Üye
https://seyler.eksisozluk.com/latteden-mochaya-kadar-bircok-kahve-cesidini-birbirinden-ayiran-farklar?utm_source=t.co&utm_medium=post&utm_term=post

En yumuşak içimi latte. Ben de kokusunu çok sevmeme rağmen latte içiyorum genelde, acı tadına katlanamıyorum pek. Tatlı, şekerli bir tad istiyorsan white chocolate mocha.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Sabah aç karnına içeceğim. Şeker falan olmasın.
sitharisithari
Üye
Latte fazla sütlü gelirse flat white deneyebilirsin
AK_LampardAK_Lampard
Üye
evde film izlemek için projeksiyon cihazı mı almalı yoksa tv mi kararsız kaldım. çok tv izleyen biri değilim ama projektörün kullanımı da biraz teferruatlı gibi. ne diyonuz?
tersadamtersadam
Üye
sağlam bi tv al, filmleri de kaliteli izle telifini almış platformlarından veya dvdlerinden. akıcı akıcı, canlı canlı izle.

Beğenenler: AK_Lampard

Zodiac
Üye
evin apartman dairesi degilse ve sirf buna ayiracagin bodrum kati veya oda varsa saglam bir ses sistemi ile sinema odasi yaparsan projeksiyon olabilir obur turlu tv her turlu daha mantikli. renkler daha canli fps daha yuksek konsol pc falan baglarsan iyi oluyor. projeksiyonda onu yapmaya calisinca bir sure sonra gozun aciyor. havasi sinema gibi olsun diyorsan 55 uzeri alirsan rahat edersin.

DarkSoul47DarkSoul47
Üye

Bana yumuşak içimli filtre kahvesi önerin.

Hiç filtre kahve içmedim. Zaten kahve ile aram yoktur. Arada bir, nescafeyi soğuk süt ile karıştırıp içiyorum.

Çekirdek mi yoksa kahve türü mü soruyorsun tam anlamadım ama çekirdek soruyorsan Privat Kaffee Brazil Mild önerebilirim Tchibo'dan. İnanılmaz yumuşak, filtre kahve makinası ya da French Press ile aynı sonucu veriyor. Fincan başına 5 gr. yeterli oluyor bir de, tasarruflu kullanmak için ideal yani. Bence tek eksisi yeterli kafein desteğini sağlamıyor oluşu.

Guatemala Grande de yine yumuşak içimli bir kahve ve bunun kafein etkisi daha hissedilir.

evde film izlemek için projeksiyon cihazı mı almalı yoksa tv mi kararsız kaldım. çok tv izleyen biri değilim ama projektörün kullanımı da biraz teferruatlı gibi. ne diyonuz?

Kesinlikle TV. Projeksiyon pişmanlık yav. Renklerin TV kadar canlı olmamasını falan geçtim ırzını siktiğimin sineği illaki lense yapışıp dev bir gölge ile izlettiriyor her boku.

discussioncontroller