Ufak Bir Sorum Var!
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
@DarkSoul47

Teşekkür ederim. Deneyeceğim.

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Gencolar, dolu harici HDD’yi veri kaybı olmadan bölebilir miyim? Yönetici şeysinden denedim, olmadı bir türlü. Başka yolu var mıdır?
JerryJerry
Üye
Boş alanı bölebilirsin, yalnız harici olduğu için bunu yaparken dinamik diske çevirmediğine emin ol.

Windows'un disk yönetiminden olmuyorsa Partition Manager gibi programlar var, bunlar yedekle-yeniden yükle mantığı ile çalıştığı için istediğin kadar parçaya bölebilirler. Tek sıkıntıları uzun işlem süresi.
SammySammy
Üye

Sabah aç karnına içeceğim. Şeker falan olmasın.

Ben de geçen eve Kahve Dünyasından Kenya filtre kahve aldım. İçimi yumuşak ve aroması güzel.

AK_LampardAK_Lampard
Üye
Teşekkürler arkadaşlar. Tv alacağım zaman da danışırım yine.
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
Galaxy S5 16Gb kullanıyorum ve cihaz hafızası dolu diyor ama hafızaya bakınca 16 gblık hiçbir şey yok. yardım plz?
seyithankrmz
Üye
arkadaslar. aradığım bi şarkı var. yabancı. ntvsporda şampiyonlar ligi gollerini verirken denk geldim. arkada bigrup vokal yapıyordu sanki. ingiliz bi grup diye tahmin ediyorum. sözlerini soyleyenini bilmiyorum. ama sözleri şöyle gibi. ooo gedı lavı lav tu mii, gedı na ne nan na naa
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Lonely Boy zaar.
dodgerdodger
Üye
haha
MosquéteroMosquétero
Üye
hem pc hem de ps3'te kullanabileceğim f/p gamepad öneriniz var mı? dualshock 3'üm bitti okeye dönüyor, x'e basınca sol ok tuşuna basmışım algılıyor oyunlar. fiyatlar da uçmuş. f310'u 170 liraya gördüm geçen, dört beş sene önce 70 liraydı : D
discussioncontroller