Skaa... Leeroy!
TRN
Üye
dcdstyle dedi:

Çıkış noktası; Aion Online'da yaptıklarım ve yaşattıklarımdır.

Skaa...: Attığım okların sesi.
-Deniz sakın aggro alma bak 5 seviye üstümüzde tüm yaratıklar
-Tamam abi!
Skaa!!!
-Deniz ne yaptın?
-Vurdum abi
-...

Ahahaha :D

Yeni rütben hayırlı olsun :)
PiranhaPiranha
Üye
of ya azalacaklarina cogaliyorlar... neyse hayirli ugurlu olsun ne diyelim. dcdstyle o oyun aninda herhalde Forumdan modlar editorlerde olsa gerekki sana rutbeyi yapistirmislar ha oyle mi?... NOT_: Forumun bu bolumune Aralik 2008'den beri hic ugramamisim ilk mesajim buraya olsun. yakinda buradayim.
Secret_Assassin
Üye
Niye azalmaları gerekiyor ki?
boogieman
Üye
dcdstyle
Üye
Piranha dedi:

dcdstyle o oyun aninda herhalde Forumdan modlar editorlerde olsa gerekki sana rutbeyi yapistirmislar ha oyle mi?...

ofcm dedi:

[center]
Editör Üye Listesi

Tuğbek Ölek (Jothor)
Sinan Akkol
Kaan Alkın (Koas/Keida/Oveoc)
Burak Akmenek (Kankara)
Berkant Akarcan (Nyks/Vulherin)
Göker Nurbeyler
Volkan Turan
Ali Sezgin (Loky)
Can Arabacı (Monthius)
Erce Güven
Hakan Özgül (Eeroverian)
Emre İnal [/center]

Evet... Çoğu editör oyunu oynuyor. Skaa... olayında Kaan ve Tuğbek, Leeroy sahnesinde de Tuğbek vardı.
a_smurfa_smurf
Üye
Piranha dedi:

dcdstyle o oyun aninda herhalde Forumdan modlar editorlerde olsa gerekki sana rutbeyi yapistirmislar ha oyle mi?...

Evet, Oyungezer Aion leyjonunda oluyor tüm bu olaylar.
PiranhaPiranha
Üye
himm tamam zaten ismarlama rutbede olamayacagina gore, bir rutbesel olayinda editor/mod'larin toplandigi yerlerde olmasi normaldir.. yani masallah tum OGZ Editoryasi ordaymis, biz dergi ne alemde napiyorlar yogunlarmi derken millet oyunda hemide hepsi bak sen ogrendik, yazdim bi kenara :P :D ... Secret_Assassin, zamaninda burda bu rutbe sistemi mantigi konusunda baya muhabbetimiz olmustuda hatirladim ondan espiri anlaminda mesajima oyle basladim.
boogieman
Üye
Moderatör ve editörler mw2'de oynayacaklar mı(grup halinde)?
Spetnaz55
Üye
Oynarlar (dimi?).
F5uck
Üye
lol ki ne lol. Cuk diye oturmuş rütbe. Hayırlı olsun. Umarım artık amacına ulaşmışsındır ve mob çekmezsin. :P

Skaa...
discussioncontroller