Medieval Total War 2'de Moğollar, Haçlılar ve Timur'un ordusu
ThePlayer
Üye
tavsiyem onlarla dost olun önce ticari ayrıcalıklar.4-5 tur sonra harita bilgileri-7-8 tur sonrada dostluk teklifi.dostluktan sonra arayı dahada iyi tutun 5-6 tur sonra aranız süper olduğunda birlikte seferlere çıkın aynı ülkelere saldırın tek tek her ülkeyi yıkarsınız arkanızda timurlar-moğollar varken.
wowcu
Üye
Yav arkadaşlar muhabbetiniz çok güzelde ben bu oyunu ripli olarak indirmiştim 1.5gb oyunu ses ve video dosyaları yok. Google'da o kadar araştırdım ama kesin bir şey bulamadım. Eğer varsa sizde linklerini koyabilirmisiniz buraya ses ve video dosyalarını, bide nasıl kurulacağını anlatırsanız çok sevinirim...

Saygılar...

Şimdiden Teşekkürler...
the Prestige
Üye
Forumda illegal paylaşım yasak. Ben sana ÖM ile ulaşırım.
Jedi Panelvan
Üye
Moğollar'dan kurtulmam yeni bir Haçlı Seferi ile Ortadoğu'ya gelen Macarlar ve Danimarkalılar sayesinde oldu, yediler birbirlerini. Fakat Moğollar zayıflayınca (Bağdat'ta tıkıldılar) bu iki ülke bana daldı. Avrupa'dayken iyiydik ama demek ki toprak toprağı gurbette @*!... hesabı oldu :)
Neyse, bunları da bölgeden attım, tam çöllerdeki hakimiyetimi kurdum, sağdan sağdan geliverdi Timurlular. Gelir gelmez bi suikast denemesi yapayım dedim, direkt savaş ilan etti adamlar. Musluk gibi anasını satayım, akıyorlar adeta...
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
@jedi panelvan

Filleri devirmenin en iyi yolu atlı okçular veya ciritçiler.
Jedi Panelvan
Üye
Kubi, Timurlular'a karşı içinde en az dört top bulunan orduları sürüyorum, savaşın başında yoğun top ateşiyle onlar fil değil halka oluyorlar :) .
Nopass
Üye
Campaing_script.txt dosyasındaki moğollar ve timurlarla ilgili satırları silince böyle bir derdinizde olmuyor ve oyuna hiç bir negatif etkisi bulunmuyor. Rardan çıkarıp dosyayı aşağıdaki klasöre kopyalayın bu kadar.

data\world\maps\campaign\imperial_campaign

http://rapidshare.com/files/156404694/campaign_script.rar.html
the turks
Üye
yaa arkadaşlar adamlar öle böle gelmiolar yalnız adamlar 5-6 tane 7-8 yıldızlı ordularla geliolar kuru kuru full ordularla dolu şehirleri yıkarlar.hadi yıkamayıp karadenize geçşeler iç kesimlere geçerler beklemediiniz yerlerden tehdit alırsınız ve sadece doğuyu güçlendirirsinez içkesimlerden yıkılırsınız . kapanarak fln adamları püskürtemezsiniz hem onlar darbe alıolarda biz almıomuyuz sanki..
yapılabilecek en ii şey doğuya doğru fetih hareketleri yaparak batıyla ilişkşleri geliştirmek.doğuya fetihlerinizde ordunuz güçlenir fetih ettikleriniz şehirleri geliştirin ve asker üretin bu askerler bağdat civarlarında moğolları kaşılarken takviye olucaklar ama şehirlerde toe militia bulunmal...
bence en iisi budur.
the turks
Üye
eğer fikirlerime karşıysanız lütfen bunu belirtin
ben bunkarı moğollar için yazdım
Orbayd
Üye
Türkler ile oyayabilen warmı mogollar geliyor sonrada timur adam gibi piyade yok  zırhlı atlı yok bizansın atlı okçusunun türklerininden iyi oldugunu görünce geçtim direk
discussioncontroller