Nintendo 64
Sir Aenas
Üye
Gördüğüm en iyi Castlevania oyunu PS2'de
FeylingFeyling
Üye
Bak oynaman gerekn gelmedi aklıma ama oynamaman gereken oyun sayabilirim bir iki tane:
Hercules Legendary Adventures (korkunç kontroller ve grafikler)
Superman 64 (berbatlığı efsanevidir)

İki oldu hakikaten pıff.
liquoredmindliquoredmind
Üye
Feyling dedi:

Bak oynaman gerekn gelmedi aklıma ama oynamaman gereken oyun sayabilirim bir iki tane:
Hercules Legendary Adventures (korkunç kontroller ve grafikler)
Superman 64 (berbatlığı efsanevidir)

İki oldu hakikaten pıff.

Altına imzamı atarım bunun... Uçamayan, ama oyun gereği halkaların içinden uçması gereken, bunun dışında birşey yapamayan, kötürüm Superman'nin bol köşeli, patates baskıdan daha patates grafikli oyunu olsaymış oyunun adı daha iyi olurmuş cidden, aslında Superman'i de Rocksteady'nin şefkatli programcılarına emanet etseler keşkem :)

Dipnot : Zannımca en iyi Castlevania oyunu 3.südür... O olmadı PSX'deki Castlevania Symphony Of Night'tır... PS2'deki 3 boyutlu DMC çakması oyunlar beni pek açmamıştı, kötü değillerdi gerçi ama ne bileyim, Castlevania'yı hep 2 boyutlu bildim ben, o yüzden ısınamadım sanırım... Ama Mask Of Shadow'dan ümitliyim ne tekim işin içinde Kojima adı geçiyor, kendisi babamı 3D modellese ve üstüne 1.5 saat aralıksız konuştuğu bir ara demoya koysa seve seve izlerim, ama babam o kadar konuşsa pff der giderim, ya da dinliyormuş gibi yapar, içimden şarkı sözü yazarım :)
master byroll
Üye
Valla ben geçen senelerde almanyanın bir köşesinde bulup aldıydım, hala da çok başlarındayım (N64'de fazla vakit geçirmiyorum, nostalcayzır) ama bazıları tarafından "gelmiş geçmiş en iyi oyun" olarak değerlendirilen Legend of Zelda: Ocarina of Time'ı yazmamış mı kimse dikkatimden mi kaçmış?
discussioncontroller