Adventure Maker
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
http://www.adventuremaker.com/ sitesinden demo versiyonu yükleyip deneyebilirsiniz. Full sürümü 20 dolardı sanırım.
Ben biraz kurcalamıştım bu demosunu, herhalde diğer oyun motorlarından en basiti benim için :D Ancak fazla ilerleyemedim. Sadece FP kamera açısı içerisinde tıkla ilerle olayını yapmayı öğrendim. Birde şu envanter olayını ve bulmaca işlevini öğrenebilseydim belki kısa bir oyun yapabilirdim :) Tam sürüm olmadığı için oyunlarınızı maalesef paylaşamıyorsunuz :P
Bu programı bilen var mı? Biraz öğrenmemi sağlayacak türkçe açıklamalı ders veren bir yer arıyorum  :ihi:
Bu başlığı çok önceden açmıştım fakat kaldırmıştım ilgilenen yok diye  :sleepy: ;D
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Abuzittin'in Maceraları ve Gereksiz Adam'ı yapan kişi (syodej ya da proximity'di) bu programı kullanmıştı yamulmuyorsam.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye

Abuzittin'in Maceraları ve Gereksiz Adam'ı yapan kişi (syodej ya da proximity'di) bu programı kullanmıştı yamulmuyorsam.

Hayır bu programı kullanmamışlardı. AGS ve flash kullandıklarını söylemişlerdi. Bilselerdi bana bayağı yardımları olurdu :) ^^
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Ha pardon, ben bunu bir an AGS sandım.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Burada boş bir zamanda üşenmezsem Adventure Maker'in öğrendiğim kadarını resimli olarak anlatacağım.
discussioncontroller