Warlocks of Ankara - Reanimation (5 Şubat)
Night EagleNight Eagle
Üye
[center]Warlocks of Ankara

Reanimation

5 Şubat 2011'de Oversoul'dayız.[/center]

Warlocks of Ankara ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için facebook sayfasına üye olabilirsiniz:
http://www.facebook.com/warlocksofankara

Bu 5 Şubat soğuk bir gün olacak. Ve ürkütücü. Kabanlarınızı hazırlayın. Silahlarınızı da isterseniz, ama pek işe yaramayacaklar.

[center]image[/center]
Oyun: Kızıl Kilit
Storyteller: Can Toraman
Setting: Vampire: The Masquerade
Oyun Konusu: Gizli bir coğrafya; karanlık bir mezar odası; ölüm kokan bir tabut ve kızıl kilit... Kehanet dört adıma işaret ederiyor. Tarih kadar eski bir vampiri saklı olduğu delikten çıkartabilecek dört temas... Anarch bir grup özel amaçları doğrultusunda bir metuselaha ulaşmaya çalışıyor. Yol boyunca birbirine güvenen bu dört kişi kilit açıldığında gerçek yüzlerini gösterecek.
Oyuncu Karakterleri:
Gangrel
Lasombra
Brujah
Assamite
Kayıtlı oyuncular: Gord10

[center]image[/center]
Oyun: Blood Dolls
Story-teller: Ozan "Night Eagle" Korkmaz
Setting: Hunter: The Vigil
Oyun konusu:
"Bu belki de benim son röportajım, ancak kariyerimi doruğa ulaştırabilir. Doğruca canavarın inine giriyorum, ev hallerinde onları kaydedeceğim. Bu gece medya için büyük gece; bu gece tarihi…"
Kayıt burada sona eriyor…

Bağımsız müzik gazetesi muhabiri Chris O’Donnell, iz bırakmadan ortadan kayboldu. Kaybolduğu sıralarda, "Scissor Opera" adında, şöhretini gizem ve karanlık grup üyeleri üzerine kuran bir yeraltı müzik grubunun haberini takip etmekteydi. Bu gece, grubun haftalık turunun son gecesi; bu gecenin ardından şehirden gidecekler.

Tur minibüsüyle yollara düştüklerinde, Chris‘in gizemli kayboluşunu da beraberlerinde götürecekler.

Kayıtlı oyuncular: Roselyn, Uysaltimsah

--
Etkinlik saat 13:00 civarında Oversoul'da başlayacak (adresi Büklüm Sokak 47/1 Kavaklıdere olan mekanın haritası). "Mekanı kendi başıma bulamayabilirim, beni götürür müsünüz?" diyenleri etkinliğimize saat 12:30 Kızılay'da, Karanfil Sokak'taki Dost Kitabevi'nin önünden alacağım. Her ihtimale karşı telefon numaram:

Spoiler:
0536 663 16 59

Katılmak istediğiniz oyunlara şimdiden yer ayırabilirsiniz. Tecrübeli oyuncuların Kızıl Kilit'e kaydolması tavsiye edilir.
oropheroropher
Üye
taso oynayalım ama üterim..
Night EagleNight Eagle
Üye
Daha live-action olsun, sirtaki veyahut kasap havası öneriyorum onun yerine.
FaironFairon
Üye
Batak ve pişti turnuvası yapalım sonra da okey oynayarak ölümcül darbeyi vuralım derim :D
Night EagleNight Eagle
Üye
Buluşmaya söz verip de gelmezseniz, ben size ölümcül darbeyi vurmayı düşünüyorum. Şimdiden uyarayım, sonradan anlaşmazlık olmasın.
Jester Prince
Üye
batak çok güzel fikir bence :)(söz vermiyorum sadece yazıyorum!:)
Blight
Üye
Şimdi öncelikle Magic'i unutmuştum tamamen eski deckler ortaya çıksın hemen. Yasin de oynuyor biliyorum. Başka varsa ilgilenen süper olur.

Deneyimsiz olan kişilerden izlemek isteyen çok zaten. O yüzden "ben yer bulamadım" olayında pek sorun yaşanacağını sanmıyorum. Ki izlemek de çok eğlenceli, düzgün oyun döndüğünde.

Turgut taso oynarken, istek oyunda bulunabiliyorsak Ravenloft veya polisiye bir şeyler çok iyi gider efendim. Bilgilerinize arz ederim.
Night EagleNight Eagle
Üye
Polisiye zaten benim kişisel konseptim olduğundan dolayı, kriminal soslu bir World of Darkness oynatacağım. Ragnor ise yüksek ihtimalle Sword&Sorcery oynatabilir, o da karar verince ana sayfayı güncelleyeceğiz.
stabilostabilo
Üye
28'indeyse sınavım yoksa(henüz belli değil), 29'undaysa kesin geliyorum ben. :)
FaironFairon
Üye
Eğer o gün içinde bir sınavım olmazsa ordayım bende. Tabi sınav varsa varsa da sınavın önemine göre gelme ihtimalim de değişebilir :D
oropheroropher
Üye
Blight dedi:

Şimdi öncelikle Magic'i unutmuştum tamamen eski deckler ortaya çıksın hemen. Yasin de oynuyor biliyorum. Başka varsa ilgilenen süper olur.

Deneyimsiz olan kişilerden izlemek isteyen çok zaten. O yüzden "ben yer bulamadım" olayında pek sorun yaşanacağını sanmıyorum. Ki izlemek de çok eğlenceli, düzgün oyun döndüğünde.

Turgut taso oynarken, istek oyunda bulunabiliyorsak Ravenloft veya polisiye bir şeyler çok iyi gider efendim. Bilgilerinize arz ederim.

Sen yemeğini ısmarla..
discussioncontroller