Warlocks of Ankara - Reanimation (5 Şubat)
stabilostabilo
Üye
Eöö, ben gelemiyorum bugün başka bir işim çıktı da. İyi eğlenceler size. :)
FaironFairon
Üye
Oyunu yarısında veya sonlarına doğru bırakmak zorunda kalacağımdan(otobüs saatinden dolayı) büyük ihtimalle gelmiyorum bende. İyi oyunlar herkese :)
Gord10Gord10
Üye
Bugün Mortal Kombat'ı oynatacak arkadaşım da gelemediği için sadece Hunter oyunu oynatıldı benim tarafımdan. Eğlenceli geçti. Gelenlere tekrar teşekkürlerimi sunarım.

[img width=150 height=72]http://img72.imageshack.us/img72/5364/woa3.th.jpg[/img]
(Resmi Ömer Orkun çekmişti)

Gord10Gord10
Üye
Bu 5 Şubat soğuk bir gün olacak. Ve ürkütücü. Kabanlarınızı hazırlayın. Silahlarınızı da isterseniz, ama pek işe yaramayacaklar.

[center]image[/center]
Oyun: Blood Dolls
Story-teller: Ozan "Night Eagle" Korkmaz
Setting: Hunter: The Vigil
Oyun konusu:
"Bu belki de benim son röportajım, ancak kariyerimi doruğa ulaştırabilir. Doğruca canavarın inine giriyorum, ev hallerinde onları kaydedeceğim. Bu gece medya için büyük gece; bu gece tarihi…"
Kayıt burada sona eriyor…

Bağımsız müzik gazetesi muhabiri Chris O’Donnell, iz bırakmadan ortadan kayboldu. Kaybolduğu sıralarda, "Scissor Opera" adında, şöhretini gizem ve karanlık grup üyeleri üzerine kuran bir yeraltı müzik grubunun haberini takip etmekteydi. Bu gece, grubun haftalık turunun son gecesi; bu gecenin ardından şehirden gidecekler.

Tur minibüsüyle yollara düştüklerinde, Chris‘in gizemli kayboluşunu da beraberlerinde götürecekler.

[center]image[/center]
Story-teller: Kağan "Fetalis" Gürzsoy
Setting: Scion: Hero

--
Etkinlik saat 13:00 civarında Oversoul'da başlayacak (adresi Büklüm Sokak 47/1 Kavaklıdere olan mekanın haritası). "Mekanı kendi başıma bulamayabilirim, beni götürür müsünüz?" diyenleri etkinliğimize saat 12:30 Kızılay'da, Karanfil Sokak'taki Dost Kitabevi'nin önünden alacağım. Her ihtimale karşı telefon numaram:
Spoiler:
0536 663 16 59
stabilostabilo
Üye
Bu sefer gelebilicem sanırım. =)
Night EagleNight Eagle
Üye
İlk mesaj, 5 Şubatta yağpılacak etkinlik sebebiyle güncellenmiştir.

Bu arada, Warlocks of Ankara ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için facebook sayfasına göz atabilirsiniz:
http://www.facebook.com/warlocksofankara
Night EagleNight Eagle
Üye
Blood Dolls oyununa katılacak arkadaşlar için; senaryonun nispeten az aksiyonlu, bol diyaloglu ve yoğun gerilimli olacağını da ekleyeyim. Oyundaki hazır karakterler, 5oyuncunun da hepsi belli olduğunda dağıtılacak.

Oyuna kayıt olan arkadaşlar mail kutuları ve messengerlarına bakar olsunlar, oyun hakkındaki detaylar ve ek materyaller oyun gününden önce elinizde olacak zira.
FaironFairon
Üye
Eğer son günlere doğru hala boş yer olmaya devam ederse katılırım bende.
Gord10Gord10
Üye
Yer kalmamasını dert etmeyin, eğer talep bu kadar yoğunlaşırsa üçüncü bir masa açabiliriz.
quads
Üye
bizim hiç tecrübemiz yok. gelip izlesek, öğrensek olur mu? (2 kişi)
discussioncontroller