Bir dileğim var
haskankaaan
Üye
Sevgili oyungezer yöneticilieri ve sevgili arkdaşlar :byebye:

Biraz garip olucak  ama dergiyle birlikte sayıların birinde crysis in kapak resmini poster olarak verilemezmi acaba ???

Blujean faln değil bu dergi farkındayım ama odamın duvarında crysis'i görmeyi daha çok isterim sanki.

SAYGILAR EFENİM
Dark Templar
Üye
poster konusu çok gündeme galdi haskankaan şu sıralar veremeyebilirler ama yapabildikleri varkit elbet isteklerin gözden geçirilecektir şüphen olmasın.
haskankaaan
Üye
Verdğin biligler için sağol dostum. İnşallah oda olur diyoruz yani:)
fluxdemon
Üye
ellerine geçen para, dergiyi ve evlerini çevirmek için anca yetiyor zaten, biraz sermaye durumu düzelsin öyle isteriz böyle şeyleri :)
haskankaaan
Üye
Tamam abi öyle bi laf söylemişinki dövekmiş gibi:::) tamamsustum istemiyorum poster falan:):)
fluxdemon
Üye
aa yanlış anlamışsın haskankaaan, asla öyle bir amacım yoktu. ama yinede kusura bakma :)
croctheone
Üye
Bu başlığı eğer adminler modlar izin verirse Dilek Kutusu şekline çevirebilir miyiz?
Çok hoş bir başlık olmuş, ben de bir dilek dileyeceğim. :D

Sevgili GoyunGod!
OyunGezer'in "Smoker's Edition" şeklinde 10 liraya yanında bi paket de sigara promosyon veren sürümü çıkabilir mi? :D Camel olursa iyi olur :P
Marked One
Üye

Sevgili GoyunGod!
OyunGezer'in "Smoker's Edition" şeklinde 10 liraya yanında bi paket de sigara promosyon veren sürümü çıkabilir mi? :D Camel olursa iyi olur :P

Bizdeki bayiiler sigarayı çıkarır,öyle satar dergiyi :D Sigarayı da oyungezer alana; "bak özel oyungezer sigara var okurken iyi olur" diye satar  :P
Laçin
Üye
Yok artık! siz bira da istersiniz yakında ;D onunla da yetinmeyip,çilingir sofrasına kadar gider sanırım :D
Dexter
Üye
yeni yeni kendini toparlayan bir dergiden, tam donanımlı bilgisayar istemediğiniz kaldı. elimizdekilerin kıymetini bilelim, her ay 200 sayfa geçiyor elimize, dolu dolu...

aaa, 200 sayfa dedim. nerden çıktı, vahi mi geldi =)
Arian
Üye
Siz şimdi AlienWare'de istersiniz.Şahsen ben isterim.
discussioncontroller