Trial Key Give Away
dumdum
Üye
Arkadaşlar Guild Wars adına daha öncelerden birçok defa yapılmış olduğunu bildiğimden dolayı, acaba elinizde bulunan ve kullanmadığınız fazla trial key varmı diye merak etmiş bulunuyorum, veya güncel bir trial key etkinliği olan ve key dağıtan bir site biliyor musunuz? Oyunu denemek ve beğenirsem satın almak istiyorum, ilgilerinize muhtacım,herkese esenlikler dilerim.
Julius
Üye
Şuan guildwarsin öyle bir kampanyası yok. Sadece GW:EN yani en son eklenti paketi için varki onun içinde önceki oyunun yüklü olmuş olması lazım. Totalde 3.7 gb lik bişiye denk geliyor.
semkan
Üye
şimdi yeni bi kampanya vardı fileplanet.com dan üç paketin de denemesini indirebiliodun sanırım
FireMcFireMc
Üye
Hatta bu ay Oyungezer verdi. İstediğiniz gibi 3 oyunu da deneyebilirsiniz. Hemde cdkey'de bol bol varmış. :D
azeroth83
Üye
ben oynadım 10 saatlik demoyu çok beğendim
elimizdeki cd 3ünüde içeren bir cd prophercies (kesin yanlış yazdım) factions ve nightfall

eğer plaync den orjinal key satın alırsak oyuun kendisini almadan oynama şansımız varmış (keyin fiyatı 29.99€

key bitince tekrar gönderebiliyorlar sanırım (ben teşekkür amaçlı bir mail atmıştım onda bile key gönderdiler :) sağolsunlar
eğer play nc den account yarattıysanız (yani xxxx@plaync şeklindeyse accountunuz 10 saatiniz bitince internet üzerinden etkinleştirin 2. keyi
ben yanlışlıkla yeni account yarat dedim :D dşğer accountumdaki karakterle oynayamıyorum (silbaştan yani)

Oyungezer dergisinin yapmış olduğu bu güzel yılbaşı hediyesi için birkez daha teşekkür etmek istiyorum.
army23
Üye
merhabalar, guild wars oyununu ben de oynadım çok beğendim acaba orjinal olarak alabileceğimiz bir yer bilen var mı internetten almak istemiyorum güvenemiyorum internetten kredi kartı bilgisi vermeye. onun yerine kutulu olarak satın alabileceğim bir yer bilen var mı? bir de plaync den key satın alsak dergi cd sinin kurulumu ile oyunu full oynayabilir miyiz bilen var mı?
Dexter
Üye
herhangi bir D&R'dan kolaylıkla bulabilirsin...

bu arada, evet... plaync key de işe yarar...
army23
Üye
D&R larda malesef yok gözüküyo :( izmirdeki 4 D&R ı gezdim ve arattım bulamadılar. Sıra istanbuldakilerde umarım orada bulurum :D
OLG
Üye
Bimekslerde vardı bi ara.
azeroth83
Üye
oyungezer dergisin den zaten guildwars trilogy çıkıyor tekrar oyunu almaya gerek yokki ihtiyacınız olan sadece plaync den alacağınız keydir oda 29.99€

her wow ddaki gibi ödemede yok ben alacam da şu 10 saa bitsin diye bekliyorum :D

bu oyunu sürekli oynayan varsa yardımcı olabilirlermi bana
şuan çok BİLİNÇSİZ oynamaktayım neyaptığımı anlamadan

msn : azeroth_83@hotmail.com
BadSantA
Üye
bn degrdimi kaybettiğim için cd key alamıorum:( biri bna yardım cı olabilirmi acep?
discussioncontroller