Lejyon Masterları
Tiberas
Üye
Koas      (Kaan Alkın)
Jothor    (Tuğbek Ölek)
Arantes
Lazkopat
Zumbuk

Yukarıda oyuniçi nickleri ile birlikte belirttiğim kişiler Oyungezer Lejyonunun liderleri ve yöneticileridir. Lejyonla ilgili bilgi almak için ulaşabilirsiniz. Ayrıca lejyon içindeki her türlü rahatsızlık ve şikayetinizi veya Koas'a iletebilirsiniz.
celeraen
Üye
Selam, ben lejyone girmek istiyorum ama bu isimlerden kimseyi online bulamıyorum birkaç gündür. Oyuna girmiyorlar mı artık acaba? Offline olunca arkadaş listesine ekleyememek gibi bir saçmalığı da var oyunun.. 
Misafir
Arkadaşlar insanlara oyun içinde Lejyon Master avlatmak yerine başvuru için küçük bir yer olsa forumda fena olmaz mı? Zira ben iki gündür helak olmuş vaziyetteyim bu uğurda.
celeraen
Üye
kesinlikle katılıyorum, oyuna başladığımdan beri lejyon liderlerini bir kere bile online bulamadım.
slayer1987
Üye
Oyun içinden posta yollamanızda mümkün illa aramanıza gerek yok.
Pckoman
Üye
Şu aralar yüksek seviye karakterleri nadasa bırakıp alttan gelecek olanalrı bekliyorlar ana karakterlerle pek oynamıyorlar bu yüzdenedir bulamamanız ama oyun içinden mail atarsanız  size döneceklerdir
Tiberas
Üye
Pckoman dedi:

Şu aralar yüksek seviye karakterleri nadasa bırakıp alttan gelecek olanalrı bekliyorlar ana karakterlerle pek oynamıyorlar bu yüzdenedir bulamamanız ama oyun içinden mail atarsanız  size döneceklerdir

Aynen öyle alt karakterlerle oynuyoruz genelde. Bana oyuniçinden "Arvoren", "Ageratos" ve "Tirassian" dan ulaşabilirsiniz. Eğer online değilsekte mail atabilirsiniz online olunca görür, iletişime geçeriz.
elenis
Üye
Ben ne zaman gelsem bu adamlar online hayret ettim bulamadığınıza :)
ama 10 lvl olamadıysanız eğer malesef searc den bulamasınız isimleri haberiniz olsun. Bulsanız bile whips atamassınız oyun buna izin vermiyor. 10 lvl olmanız şart malesef.
Archamanel
Üye
elenis dedi:

Ben ne zaman gelsem bu adamlar online hayret ettim bulamadığınıza :)
ama 10 lvl olamadıysanız eğer malesef searc den bulamasınız isimleri haberiniz olsun. Bulsanız bile whips atamassınız oyun buna izin vermiyor. 10 lvl olmanız şart malesef.

Deme ya :D Bende sabah beri whisper atamıyorum die kıl oluyordum

-------

Benim Nick: Majaren
Whisp atamıyorm. Bana bi şeklde ulaşabilrsenz sevinirm
Arantes
Üye
Beyler bayanlar oyun içi banada ulaşabilirsini ya Alsahalacaladon da olurum yada Arantes de
discussioncontroller