Alt Lejyonumuz Açıldı. I Oyungezer I
Tiberas
Üye
Evet arkadaşlar ufaktan lejyon member limite yaklaştığımız için alt lejyonumuz açtık. Şimdilik sadece alt karakterleri geçirdik. Fakat lejyon limite ulaşınca tüm 30 lvl aşağı arkadaşlar bu lejyonda toplanacak. Oyun içinden Jia, Bythos ve Ageratos'a whisper atarak invite isteyebilirsiniz. - TİRAS
sanitarium
Üye
Benim karakterim pentimento ve uzun bir süre oyuna dönmeyebilirim. Ana guildden beni çıkarabilirsiniz şimdilik... Geri döndüğümde(dönebildiğimde) tekrar iletişime geçerim alt guilde geçerim =)
ofbekar
Üye
Afedersiniz küçük bir sorum olacaktı;

Bu konuda ve diğer "Oyungezer Lejyonuna Katılım" adlı konuda oyun içinde ulaşabileceğiniz arkadaşlar diye verdiğiniz arkadaşlar oyunu hiç oynamıyorlar mı?

Yani oyunu bıraktınız da haberimiz mi yoktur?

3 gündür öğleden sonra 2'de de, akşam 4'de de, 6'da da, 9'da da, gece 11'de de, sabaha karşı 2'de de hepsine whisper atmaya çalıştım ama hiçbiri logged in değil diye bir mesaj geldi.

Siteden de başvuru yaptım.

Oyun içi nikim Karamazov.

Ancak sanırım çok büyük bir rastlantı sonucu officer arkadaşlara ulaşmayı başaramadım, ya da ben oyun içerisinde whisper atmayı beceremiyorum, hoş whisperlaşıp konuştuğum arkadaşlar var ama yine de size nasıl ulaşacağız bunu bana öğretme zahmetine katlanırsanız size çok müteşekkir kalırım.

Bu sırada levelim 18 whisper atmama levelimin bir manisi yok.

maxmania
Üye
sanırım arkadaşların final dönemi olduğundan oyuna giremiyorlar. büyük ihtimal ayın 25'inden itibaren oyuna dönerler.
discussioncontroller