Abyss Gecesi (Her Pazar Saat 20:00 - 24:00)
Tiberas
Üye
Arkadaşlar oyunun ileri safhalarında alacağımız item, stigma stone vb için Abyss punlarına ihtiyacımız var. Bu puanları kazanmakta Abyssde vakit geçirmek (PVP, Quest, Farm) ten geçiyor. Bu neden her Pazar saat 20:00 - 24:00 arası 25 level ve üstü her oyuncunun Abyssde(Craft yapmak isteyenler Padaemoniumda kalabilir) olması gerekiyor.

Abyss'e çıkmayan arkadaşlar bir kez uyarılacak, ikinci kez tekrarlanırsa gerekli işlem yapılacaktır.

Tüm Oyungezer Lejyonu ahalisine duyrulur. - TİRAS 

ofcmofcm
Üye
Gerekli işlemden kasıt atılmak.
Premix
Üye
bu olayın cumartesi günü olma gibi bir durumu yok mu herkes için daha iyi olr sanırım ? :weirdface:
Tiberas
Üye
Premix dedi:

bu olayın cumartesi günü olma gibi bir durumu yok mu herkes için daha iyi olr sanırım ? :weirdface:

Malesef ki yok. Çünkü bazı oyuncular sadece Cumartesi oyuna girip, oynayabiliyor. Ve bu nedenlede haftada bir fırsat bulup oynayan adama " Abyssde olacaksın, takılacaksın başka yerde olmak yok." diyemeyiz.
encladus
Üye
peki ya gecerli bir nedenimiz varsa kime soylicez?eger o kişi hic online olmamıssa buraya yazabilirmiyiz?
birde saat 12 degilde 11 de cıkabilirmiyiz? ???
kirtil
Üye
Pazar gecesi 12 ye kadar online olmak zorundasin gibi algilaniyor bu kural sanirim.

20:00 - 24:00 online olanlar icin gecerli bir sınırlama. Eger online degilseniz yada erken cikmaniz gerekirse beni atacaklar diye endiselenmeyin. Eger online, 25 ustu ve Abyss de degilseniz problem var diye algılıyorum ben bu kuralı.

Tiberas
Üye
19 Ocak Salı günü yaptığımız toplantı neticesinde aldığımız karar ile Abyss geceleri kaldırılmıştır.

Toplantıda alınan kararlar : http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,29036.0/
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller