Favori emulatörünüz ve nedeni?
falanca17
Üye

Emülatörün ismini verirsen forumca bahtiyar olacağız :D

Unutmuşum ama @sayi50 vermiş cevabı. Bende Dolphin kullanıyorum.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Teşekkürler sayi50 ve falanca17 (ve unknown33 :D)

Bu arada yine söylüyorum MeBoy ve NESCube favorim. Sadece NESCube'da ekran problemi var; o da doğal tabii. Koca TV oyunu, telefon ekranında şey kadar gözüküyor.

Spoiler:
...bit kadar yani :ihi:
curufinwe
Üye
Nesticle'dır favori emülatörüm. Aslında NES hayranlığım Angry Video Game Nerd'den sonra başladı. Gerçi ben klasikleri oynuyorum.
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
curufinwe dedi:

Nesticle'dır favori emülatörüm. Aslında NES hayranlığım Angry Video Game Nerd'den sonra başladı. Gerçi ben klasikleri oynuyorum.

AGREED! James Rolfe Rulez!! Super Mecha Death Christ 2000 B.C 4.0 Beta gibi bir kahramanın yaratıcısı abi adam :D (merak edenler için http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/33161 )

Emulatör işine taktım kafayı. Bazı sorularım var:

SNES emulatörü NES oyunlarını da çalıştırıyor mu? Çalıştırmıyorsa bulabileceğim en iyi SNES ve NES emulatörlerini yazabilir misiniz?
XFire1994
Üye
Vbagx.
FeylingFeyling
Üye
zsnes SNES için jnes NES için.
sayi50
Üye
no$gba ile mutlu mesut nDS takılmaktayım... Gens32 nin REWIND versiyonu da oldukça komik.. Oyunu istediğin anda geri sarıyorsun yarılıyorum gülmekten
hell_wa
Üye
MeBoy ve Nescube....
Meboy ile GBC oyunlarını Nescube ilede NES oyunlarını telefonumda çalıştırabiliyorum...
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Arkadaşlar birisi şu olayı detaylı olarak anlatabilirmi?

Bu programları hangi telefonlar çalıştırabiliyor, telefonumuza nerden ındırıyoruz. nasıl kuruyoruz. oyunları nerden ındırıp nasıl ayarlıyoruz vs.

Telefonda emulator kullanılabildiğinden haberim bile yoktu burda okuyuncaya kadar.
Ufak bi detaylı anlatım hiç fena olmıycak. Hepimiz yapan kişinin duacısı olucaz emin olun :)
hawkeye137
Üye
Visual Boy Advance. Bütün GBA oyunlarını sorunsuz çalıştırıyor, daha ne ister insan bir emülatörden.
discussioncontroller