Favori emulatörünüz ve nedeni?
cocoldplay3
Üye
Dreamcast Emülatoru: Nulldc.

Tam shenmue I ve II , skies of arcadia (rpg klasiğidir bana göre) oyunları için dreamcast alacaktım ki anaaa bir baktım pc emulatoru sayesinde sorunsuz oynanabiliniyormuş hemde gamepad ile. Dolayısıyla kaçırmadım bu fırsatı. Ayrıca bu emülator seganın dreamcast pc collectiondaki kullandığı emultorden daha iyi bir emulatormuş forumlardan takip ettiğim kadarı ile ki çok garibime gitti bu durum.
bfrheostatbfrheostat
Üye
GameCube emülatörü Dolphin favorim bu aralar. Yıllar sonra Burnout 2 oynayabildim yahu ^-^'

Ayrıca SuperCard içine entegre olan NES emülatörü de favorim. Her ne kadar pek başarılı bulmasam da GameGear emülatörü de iş görüyor ayrıca :)
JejunumJejunum
Üye
snes9x. Çok sağlam oyunlar varmış SNES'te de haberim yokmuş. Şu anda Donkey Kong Country oynamaktayım. Bağımlılık yaptı.
darkprensdarkprens
Üye

snes9x. Çok sağlam oyunlar varmış SNES'te de haberim yokmuş. Şu anda Donkey Kong Country oynamaktayım. Bağımlılık yaptı.

Metroid Prime'i ve Legend of Zelda: A link to the past'i es gecme.
JejunumJejunum
Üye

Metroid Prime'i ve Legend of Zelda: A link to the past'i es gecme.

Sırada Metroid Prime var zaten. Bir ara Castlevania IV'ü en kısa sürede bitirme rekor denemeleri yapıyordum :D
Fallout
Üye
Mame. Diğer emulatörler de var ama en çok oynadağım Mame 32. 100-150 tane oyun var.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Ben PS2 de oynuyorum SNES oyunlarını. Kim port yaptıysa çok iyi olmuş. PS2 de SNES oyunları. Mis.:party2:
Theaser99
Üye
Kesinnikle MyBoy ! GBA'm olmadığı için telefona atıp oynuyorum.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Gba: vba-m
Nintendo ds : desmume
Psp: ppsspp
HOXHOX
Üye
emülatörlerin instant save/load özelliği nasıl güzel birşeydir ya.

Beğenenler: Nocseiz

discussioncontroller