Favori emulatörünüz ve nedeni?
sawwormsawworm
Üye
FF'ler bi yana, Dragon Quest 8 çok iyi yahu, bir de yanına Shadow Hearts oyunlarını ekle RPG'e doy.
TeratosTeratos
Üye
Bu başlığa acaba yazdım mı daha önce bilemiyorum ama hayranı olduğum ve her yerde belirttiğim bir emulator var.
Gameboid.
andorid telefonunuzu game boy advance'e çeviriyor.Çok düşük işlemcili telefonlarda bile mükemmel çalışıyor.
o dandik mobil oyunlar yerine çok daha iyileriyle zamanınızı geçiriyorsunuz.
Buna rağmen şarjı da daha az yiyor.
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
yeni pokemonu pc de oynatacak bir emulatör var mı ?

Beğenenler: Asuna

KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Nope. 3DS oyunları daha yeni yeni korsan çalıştırılabiliyor. Bir de bunu emule etmesi var. 2DS çıktıktan sonra belki.
AsunaAsuna
Üye

yeni pokemonu pc de oynatacak bir emulatör var mı ?

onu bırak ben daha diamond and pearl i bile oynayamadım tuş ayarlarını flan yapıyorum anladıysan ekrana dokun diyor basmadığım tş kalmıyo ama olmuyo bi türlü oyun orda kalıyo çözümünü bilen varsa yardımcı olsun.
AsunaAsuna
Üye
Teratos dedi:

Bu başlığa acaba yazdım mı daha önce bilemiyorum ama hayranı olduğum ve her yerde belirttiğim bir emulator var.
Gameboid.
andorid telefonunuzu game boy advance'e çeviriyor.Çok düşük işlemcili telefonlarda bile mükemmel çalışıyor.
o dandik mobil oyunlar yerine çok daha iyileriyle zamanınızı geçiriyorsunuz.
Buna rağmen şarjı da daha az yiyor.

huawei g301 de hangi oyunları oynayabilirim onunla andorid oyunlarda ff3 ü sorunsuz oynuyorum ama ne yaptıysam 4 ü çalıştıramadım (sırf bu yüzden para biriktirim 1500 liralık tel alacam)
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Nintendo DS emulatörlerinin dokunmatik ekranını mouse ile kullanabilirsin.

Beğenenler: Asuna

discussioncontroller