Burası Bursa! Buluşuyoruz.
BlasT
Üye
Bursa'da ikamet eden arkadaşlarım: Buluşalım mı? :)

Kaç zamandır Bursa buluşması olmuyor ve ben şiddetle olmasını istiyorum! O ilk ve ikinci buluşmanın tadı halen damağımda! Öyleyse niye buluşmuyoruz?

Hoş şuan herkesin sınav ve vize stresi olduğundan buluşmanın 2-3 hafta veya 1 ay sonra olmasını planlıyorum. Herkesin üzerinden o yük kalkar ve güzel bir stres atarız. Gerek oyunlar oynar gerek sinemaya veyahut hoş sohbet edebileceğimiz mekanlara gidebiliriz. Hatta ilk gün buluşunca oyun oynar ikinci gün bir daha buluşup bu sefer de sohbet edebiliriz. İki gün sürecek bir Bursa OGZ Festivali yapabiliriz ^^ hatta bir oyun kararlaştırılıp onda birinci olan arkadaşımıza hediye veririz :) (mesela bütün editörler ve yazarlar tarafından imzalanmış gelecek ayın OGZ Sayısı :P :) )

Katılmak isteyen arkadaşlar katılabileceği tarihleri belirtirse herkese ortak bir tarih ayarlar ve buluşuruz.

Önerilerinizi ve katılımlarınızı bekliyorum :)
Nightblade
Üye
Buluşalım! :D
Ama tabi önce şu vizeleri bi atlatmak gerekli.1 ay öncesinden kesin bir gün söylemek zor olabilir ama vizelerden sonra bir tarih kararlaştırabiliriz bence.
BlasT
Üye
Bu kadar erken açma sebebim aslında hani zaten hemen olamıyacağı için herkesin haberim yoktu falan laflarının önüne geçmek :) Her Bursa'lı gelecek o kadar ;D :P ehehehe
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
bene gelirim tabi hafta içi gündüz olmazsa. Hafta sonu için program yapar ve bi kaç gün önceden haber verirseniz iş programımı ona göre ayarlayıp araıza katılmaya çalışırım.
Schansiemann
Üye
Buluşalım tabii ki.Ama önerilerden sinema pek iyi bir fikir değil sanki.Zaten senede bir buluşuyoruz onun da 2-3 saatini sinemada harcamak abes olur :) gidelim yine bi oyun kafeye monopoly,tabu,boggle artık canımız ne isterse onu oynar konuşuruz.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Buluşalım tabii ki.Ama önerilerden sinema pek iyi bir fikir değil sanki.Zaten senede bir buluşuyoruz onun da 2-3 saatini sinemada harcamak abes olur :) gidelim yine bi oyun kafeye monopoly,tabu,boggle artık canımız ne isterse onu oynar konuşuruz.

İhaleli batak atalım isterseniz :D  :judge:

Benim için fark etmez arkadaşlar ne yapmak istiyorsanız uyarım. Sadece hafta içi gündüz saatlerinde olmasın.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Ben Edirne'deyim şu anda ve telefondan girdiğim için konunun açıldığı tarihi göremiyorum. Bursa'ya en yakın tarih olarak yılbaşında geleceğim. O arada yaparsanız ben de gelirim ^^
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
noldu bi celallenip buluşalım dediniz sonra kayboldunuz millet.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
anlaşılan bizim buluşma hikaye oldu.
Osmank
Üye
Aneee Bursa'da buluşma ha. Tarih belirleyin yada belirleyelim hemen geleyim.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
hafta sonu bir pazar günü olabilir bence.
discussioncontroller