Burası Bursa! Buluşuyoruz.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Ben buralardayım, bulusulacaksa gelirim :)
L1S
Üye
Selam gençler ve Baklawah. :P :P Herkes iyidir umarım. Yeni iş, yeni şehir, sorun çıkartan internet falan derken biraz boşladım forumu maalesef. Bayramda bi uğradım Bursa' ya ama fazla duramadım. Buluşmaları yine takip etmeye çalışıcam. Kalın sağlıcakla.
baklawah
Üye
Gençler sesiniz çıksın biraz! Bu sayfaları benim gibi moruklara mı bıraktınız yoksa?

Geçen hafta içi smoking ace kardeşimle cepten görüştük, bana bir "istanbul buluşması" önerdi!

Bursa'da bile buluş(a)mayan bir grubun istanbul'da biraraya gelmesi ihtimalleri zorlayan bir durum olsa da düşünmesi bile ilginç ve keyifli oldu. Ama esas mevzu; bu buluşmanın nihai istikametinde "Oyungezer Ofisi"nin yer almasıydı bize göre.
Şimdi uygun bir vakitte şuraya 1-2 satır karalayın bakalım, bu konu hakkında ne düşünürsünüz, olabilir mi veya ister miyiz böyle birşey yapmayı? Bayramdan önce veya sonra Bursa'dan bir grup çıkar, istanbul'dakilerle buluşur, gün içinde yapılabilecek 2-3 şeyi halleder, OGZ ofisinde finali yapıp eve döneriz!
Bir ihtimal ki İstanbul tayfasından da bize eşlik edecek birileri çıkar; hoş bir gezi olur diye düşünüyorum.

Bu konunun fikir babası smoking ace olup daha mantıklı bir yazıyla bunu yakında paylaşacaktır sanırım, ben şöyle bir ön yoklama yapmak için bahsettim bundan. Görüşlerinizi bekliyoruz.
L1S
Üye
Baklawah abim naber? Herşey yolundadır umarım. Smoking geçen beni de aradı zirve olayı için. Eğer İstanbul' a gelebilir, muhabbetini esirgemezsen harika olur bence de. Ben yoğun çalıştığım için pek Bursa' ya gelemiyorum ama İstanbul' a yanında Succubus falan gelebilirseniz, kaldığımız yerden olaylara tam gaz devam ederiz. Ofis olayı da güzel fikir. Ben gittiğimde çok hoş karşılanmış, kendimi evimde hissetmiştim. 3-5 kişilik mütevazi bi ekiple Göksu Evleri' ne çıkarma yapabiliriz. Belki oyuncaklarıyla oynatırlar bizi de :P
Yalnız beyler, sizlerden ricam, bu görüşme işi sadece muhabbette kalmasın, en yakın zamanda hayata geçirelim.
Chelios
Üye
yeni konu açmaya gerek duymadım, eğer talep olursa "bursa falan fıstık" gibilerinden bir konu açar oradan devam ederiz. şu an bursa'da kimler var, kimler yok bir öğrenelim bakalım, ondan sonra gerisi gelecektir. diğer büyük şehilerde yaşayan üyeler sürekli görüşürken bursa'da niye bir hareketlilik yok çözemedim. :S neyse, bursa'da oturup konuyu görenler yazarsa sevinirim, bir şeyler yaparız belki.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Ben yeniden bursadfayım. Baklawah da buralarda. L1S istanbul tayfasına karıştı.

Gerisinin akıbetinden haberim yok.

Buluşmak isteyenler olursa biz katılırız.
Chelios
Üye
o zaman en yakın zamanda ufak bir buluşma ayarlayalım. :)
L1S
Üye
Beyler yıllık izindeyim bi süredir, ara ara Bursa' ya uğruyorum, uygun zamana denk gelirse Chelios içeren bir zirveye katılmak isterim ben de.
Chelios
Üye
bursa'ya geleceğin zaman buradan haberdar edersen buluşabiliriz. yakın bir tarihte yolun düşer mi?
L1S
Üye
Çarşamba olabilir ama çok fazla kalamam çünkü İstanbul' a dönmem gerekiyor, saati de erken ayarlanabilirse tabi. Biliyorum kapris yapıyor gibi oluyor ama halletmem gereken işler baya var chelios. Çarşamba, 11- 12 civarı falan buluşursanız şayet, bir iki saatliğine damlamaya çalışırım. Size uymazsa da size iyi eğlenceler.
discussioncontroller