Burası Bursa! Buluşuyoruz.
Chelios
Üye
bana uyar, şu aralar boşum anlayacağın. yarın buluşuyoruz diyeceğim ama ikimiz dışında konuya bakan yok gibi. :) bu gece takip edeceğim, konuyu görüp yazan olursa yarın için ufak bir şeyler yaparız.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
ben hafta içi işte oluyorum ama sizin için bi ara yaratırım. L1S bana yakın zaten aynı mahalledeyiz de sen neredes,n chelios.
Chelios
Üye
gazcılar'da oturuyorum, yakın mıyım size?
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Beşevlerdeyiz biz.
Chelios
Üye
tam olarak nerede bilmiyorum ama nilüfer tarafında sanırım, bursa'ya yeni geldiğimden bu adres olayı vs. sıkıntı oluyor hep. :D nerede buluşabiliriz, korupark?
baklawah
Üye
Şu mevzuyu netleştirelim beyler. Bursa'da kim var kim yok anlayalım. Bakınız yaz bitti, işler yoğunlaştı.

Geçen hafta Smoking ile görüşecektik ama ikimizin de ekstra işlerden dolayı fırsatımız olmadı. Var mı yakınlarda buluşma niyeti olan? Artık ufaktan motor sezonunu da yavaşlatacağım için pek sorun olmaz bana.
Chelios
Üye
valla smoking'e numaramı verdim, herhangi bir aksiyon olursa dürtersin diye. şu aralar boşum, gün vs. farketmeyecektir benim için.
baklawah
Üye
o halde bir aksilik olmazsa haftaya görüşürüz (acaba?)

o değil de bir türlü canlanmadı Bursa, ona şaşarım.
Chelios
Üye
aynen, sözde büyük şehir olacak. :/

o zaman bir aksilik çıkmazsa haftaya buluşuyoruz; buradan haber bekliyorum olacağım.
RedBeardRedBeard
Üye
İstanbul-Ankara-İzmir ile bir tutma olm Bursa'yı. Gazi Antep de büyük şehir, buluşma çıkar mı devamlı mesela? =P

Bursa dağıldı zira buluşmalara gelen adamlar ya okumak için ya da iş için bir başka yerlere dağıldılar. Benim gibi İnegöl gibi yerlerden poposunu kaldırıp gelmeyen adamlar var bi de...
discussioncontroller