Lightbringer Lord ile Röportaj (Yorum Bölümü)
Çağlayan
Üye
http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,24381.0/

İlgili konu çökmesin diye, yorum bölümünden devam edelim ^_^
AdramelechAdramelech
Üye
Çok beğendiğim bir röportaj oldu bu. Elinize sağlık. =)
RelentlessRelentless
Üye
Eğlenceli olduğu kadar ilginç de olmuş :)
MrBrown
Üye
Gene güzel bir röportaj olmuş.Bu sefer oyun muhabbeti az yer tutmuş :D Çağlayan Hanım git gide ciddileşiyor mu ne?Yakında türev,integral soruları gelir röportajda :D :D
RelentlessRelentless
Üye
Kolay sorsa bari :ihi:
Çağlayan
Üye
Ciddiyet, karşımdaki kişiye göre değişiyor. Biraz ortamın kıvamına göre şekilleniyor röportajımız, su gibi.
MrBrown
Üye

Ciddiyet, karşımdaki kişiye göre değişiyor. Biraz ortamın kıvamına göre şekilleniyor röportajımız, su gibi.

:D oopss şaka yapalım derken pot kırdım galiba farkında olmadan afedersiniz (epic fail  ::) )
Çağlayan
Üye
MrBrown dedi:

:D oopss şaka yapalım derken pot kırdım galiba farkında olmadan afedersiniz (epic fail  ::) )

Yok yahu ne faili, smiley koymadım diye çok mu sert bi cevap gibi göründü mesajım? :( Yani demek istedim ki ortam size göre değişiyor, eğer geyik bir hava olursa siz başlayın ben sonra coşarım zaten xD
MrBrown
Üye

Yok yahu ne faili, smiley koymadım diye çok mu sert bi cevap gibi göründü mesajım? :( Yani demek istedim ki ortam size göre değişiyor, eğer geyik bir hava olursa siz başlayın ben sonra coşarım zaten xD

Off korktum ya.Böyle birkaç epicfail faciasına yol açan pot kırmışlığım vardırda :) yenisine imza attım sandım.Smileysiz mesaj gelince outrage etkisi bıraktı bende  :rofl:
Shana
Üye
Eğlenceli bir röportaj olmuş ^_^ İleride umarım çektiği başka fotoğrafları da bizlerle paylaşır, ikisi de çok hoşuma gitti.
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Ne güzel, hayat dolu bir insan.
discussioncontroller