MW2 Multiplayer ile ilgili merak edilenler
exorcist33
Üye
s.a beyler benim bir sorunum var fakat bilirmisiniz bilmem benden daha çok biliceğinz icin soruyorum.
şimdi ben bir cd key aldım steamda da gördüm sorun yok yani fakat
oyunun inmesini beklemek zorundamıyım?yoksa farklı bir taktik varmı
__skytalker____skytalker__
Üye
kopya oyunda o cd key'i kullanıp oynayanlar var ama sonları ne oldu hiç bilmiyorum
bence sen riske girme oyunu indir en iyisi o
zerath
Üye
exorcist tarif ediyorum (gerçi bu zamana kadar yapmışsındır büyük ihtimalle ama yapmayanlar için tarif etmiş olayım)
eğer oyunun orjinal cdsi elinizde yoksa (yada benim gibi internetten steam key satın aldıysanız) steamden hesabınızı aktive ettikten sonra...

My games sekmesinden mw2 single ve multiplayer downloadlarını başlatıyorsunuz

hemen akabinde pauseluyorsunuz (beklemenize gerek yok)

sonra steamden çıkıyorsunuz (tamamen)

sonra pcnizde kayıtlı olan mw2 dosyalarının içini (C:\Activision\call of duty modern warfare 2 -default- içindeki dosyaları...) kesip steam klasörünüzün içine yapıştırıyorsunuz. eğer steami farklı bir yere kurmadıysanız şu adres olmalı C:\Program Files\steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2

sonra steami açıyorsunuz

yine my games sekmesinden pauseladığınız downloadu resume updating diyerek devam ettiriyorsunuz. steam kopya dosyaların hepsini orjinalleriyle değiştirecek ve eğer yoksa son patchi kuracak (1024 bağlantıyla 2-3 dk içerisinde tamamlanıyor)

yükleme tamamlandı uyarısını aldıktan sonra son olarak sağ tuşla tıklayarak özelliklerden "verify integiry of game cache" (yada game files idi şu an bakamıyorum steam hata verdide :D) diyorsunuz

steam validated your files uyarısını aldıktan sonra oyuna girebilirsiniz hayırlı olsun...

eğer bu aşamaları yaptıktan sonra hala bir problem ile karşılaşıyorsan

http://www.mapmodnews.com/article.php?story=Call-of-Duty-Modern-Warfare-2-Errors

başka bir başlıktada yazmıştım gerçekten çok detaylı bir kaynak oyun için port açmadan tut minor/major buglara kadar pek çok konuda çözüm getirmişler
Efendi
Üye
Hostluk nasıl oluyor arkadaşlar ? Birde Türklerle oynamanın kolay bir yolu var mı? Bıktım Rus yada Almanlarla 3 çizgide oynamaktan :((
MadaraEttinBeniMadar4MadaraEttinBeniMadar4
Üye
Hostu IWNet kafasına göre kendince kimin internetini uygun görürse onu yapıyor yani diğer oyuncular sana ulaşmak durumunda kalıyorlar.

Türke denk gelmek istiyorsan sürekli düz TDM ye gir oyun ararken <80 pingi geçerse çık tekrar ara elbet düşersin Türklerin arasına.
Efendi
Üye
Anladım teşekkür ederim.Benim ramim 2gb ve XP kullanıyorum.Windows7'ye geçmeyi düşünüyorum ama arkadaşım MW2 kasar dedi.Kasar mı gerçekten ?
Üye
İşlemcinle ekran kartını da yazsan daha rahat söyleyebiliriz.Ramin ortalama her işletim sistemi için tabi biraz görsellikten kısarsın.
Efendi
Üye
2.53 ghz 2 çekirdek işlemci,Nvidia 8600 256 ram ekran kartım var ayrıca.
Birde ben başlayalı yaklaşık 1 hafta oluyor orjinal olarak.Daha öncede biraz korsan denemişliğim var.Ama sanki sistem biraz problemli sürekli atmalar,connect hataları vs. oluyor.Ben korsan oynarken (Ocak civarıydı) bu kadar hata vermiyordu sanki.=/
__skytalker____skytalker__
Üye
Atmalar falan normal merak etme banada çok oluyor alışırsın :D
Üye
Son 1 aydır steam macle haşır neşir olduğundan çok no connection yiyioruz normaldir.Birde steam connection failed lar privateken daha bol oluyor.

Bilgisayarın kaldırır win7 yi rahatça aşağı yukarı sistem tüketimi vistayla aynı ben vista kullanıyorum.Ekran kartım senden iyi.Sorun yaşamazsın win7 kurarsan.(Bunu da orjinal kurduğunu farz ederek çünkü çökme problemleri yaşayan çok var korsanda.)
discussioncontroller