İnternet Kafelerde Oynanabilecek En Keyifli Oyun
Roachan
Üye
Dota kesinlikle. Hele Ankara Meram cafeyi bilenler beni daha iyi anlar:))
Roachan
Üye
ozzy dedi:

30 kişi CoD2 oynardık bornova-küçükpark; "enternet" cafede gece 20:00- 03:00'a

nereymiş ya orası ben de geliyim xD
Misafir
CS, CoD 4
Lt_Hsdm
Üye
Ee bizde Trabzon/Beşikdüzü Class İnternette 6 aydan fazla süre 8-12 kişi sürekli CoD4/bf2 oynardık hele cod öyle sarardıki..2'ye 2 oynuyorduk.Arkadaşta online deneyimi var ama onun skorı 188,benimki 474.Hemde bunu on dakikada yaptık.Bir defa p90 aldım,sonra bununla herkesi vurduğum için ortamda zevki bitirmeyeyim diye bıraktım.Bence shipmette herkes pompalı çok sarıyor.Bazen canın sıkılınca fantezi clası yapıyor insan.İçinden diyorsun bununla 10 adam vuramam,bakıyon 1. olmuşsun.CoD4'u bilen,bilmeyen,fps'den hoşlanmayan bile bu oyunu oynuyor.İşte bu oyun cs'nin yerini alacak bir oyun varsa en büyük adaydır.
DharkanDharkan
Üye
Flatout 2. Left 4 Dead. Call of Duty 4. Half Life 1
AlphariusAlpharius
Üye
2 ve daha çok kişi işe sadece PES oynamaktan zevk alıyorum.
Misafir
Fifa 09,C&C Generals Zero Hour,CS,Flatout UC VE TABİ Kİ COD4,ha bir de AOE2.
anger rabbit
Üye
StarCraft 2. Malesef...
Dexter
Üye
Önceleri L4D ve COD4 olduğunu düşünürdüm bu oyunların; ama COD5'in zombi modunu gördüğüm an fikirlerim değişti.

Takım oyunu ve taktiğe müthiş önem gösterilmesi gerektiği için, L4D'deki gibi bi köşeye koğuşlanıp dalga dalga zombileri indirmek kesinlikle işe yaramıyor. Sürekli hareket halinde olmanız ve evin her kısmını kontrol altında bulundurmanız gerekiyor. Tek kelimeyle harika, bikaç kelimeyle "Oha abi süper ya" olmuş.
Sislerin_Vampiri
Üye
Biz(coren, Night_Eagle ve ben tabiki) bir ara fena bir biçimde Far Cry 2 oynuyorduk.
Heleki kalabalık oynandığı zaman çok çok eğlenceli olabilecek bir oyun. Vuruş hissiyatı, patlama efektleri falan derken oyunda resmen bir haz duygusu var.

Heleki Night Eagle'ın Dragunov olup ateş etmesi, o kurşunun kulağın hemen yanından "SUTUHU!!!" efekti ile geçmesi, kaçmak ama kurtulamamak :)
discussioncontroller