İnternet Kafelerde Oynanabilecek En Keyifli Oyun
Kaelin
Üye
"Dragunov olmak" çok hoşmuş ya! :D

Sen bir silahsın gidiyorsun diyosun yani.
Sislerin_Vampiri
Üye
Abavvv yanlış yazmışım fena ama düzeltmiyim espri bozulmasın.

Ama oyun Fps elbetteki bir silahsın gidiyorsun...  :P
Misafir
Dexter dedi:

Önceleri L4D ve COD4 olduğunu düşünürdüm bu oyunların; ama COD5'in zombi modunu gördüğüm an fikirlerim değişti.

Takım oyunu ve taktiğe müthiş önem gösterilmesi gerektiği için, L4D'deki gibi bi köşeye koğuşlanıp dalga dalga zombileri indirmek kesinlikle işe yaramıyor. Sürekli hareket halinde olmanız ve evin her kısmını kontrol altında bulundurmanız gerekiyor. Tek kelimeyle harika, bikaç kelimeyle "Oha abi süper ya" olmuş.

Bravo. Geç de olsa keşfettin  8)
Celebrar
Üye
Left4Dead (özellikle Versus modu ^^), CoD 5 zombi modu, Demigod (3 kere kendini iyileştirdikten sonra manası bitip kaçan Sedna'nın, Oak'ın hala kendisini kovaladığını gördükten sonra "Öeh artık!" diye cafenin ortasında bağırması:D), CoD 4.
falanca17
Üye
Hayla deli gibi kantır oynayan insanlar var. Birde kınayt hastalığı var.

Bence en zevklisi online oyunlarda savaş yapmak. PVP'de olabilir ama bir guild savaşı kadar güzel olmayabilir.

Birde Red Alert var *.*
Roachan
Üye
Counter gibi oyun mu var ya? Herkesin oynayabildiği, lisedeyken "countera gidiyoz lan" deyince sürüyle adamın peşine takıldığı yagane oyun. :) (Yarım saat oynayınca sıkıyordu milleti satıp Age of' a geçerdik napalım) :D
stabilostabilo
Üye
Roachan dedi:

Dota kesinlikle. Hele Ankara Meram cafeyi bilenler beni daha iyi anlar:))

Katıldım. Yanınızdakiler oyunu biliyorsa ve 2 oyun sonra "sıkıldım ya hadi kalkalım" demeye başlamıyorlarsa DotA gibisi yok. Az mı okuldan(AAAL) kaçıp bütün gün kafede oyun oynadık be :) Meram'da da yapmıştık, evet :)
TenaciousMidfielder
Üye
AoE II oynayıp 4 vs 4 gold rush ta goth rush yapmaktır...
Roachan
Üye
stabilo dedi:

Katıldım. Yanınızdakiler oyunu biliyorsa ve 2 oyun sonra "sıkıldım ya hadi kalkalım" demeye başlamıyorlarsa DotA gibisi yok. Az mı okuldan(AAAL) kaçıp bütün gün kafede oyun oynadık be :) Meram'da da yapmıştık, evet :)

Ya geçenlerde gittim pc ler gitmiş iyice. Klavye mouse yapış yapış tuşlar basmıyo felan.. :((
The White Lord
Üye
Eheheh bizim okulun ordaki internet cafede WASD kardeşlerin hepsi bozuk ve yazıları silinmiş. ;D
discussioncontroller